Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen feledékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen feledékeny? Az okos pasikat szeretik a lányok, akiknek olyan az agya mint a szivacs?

Figyelt kérdés
Biológia-Kémia szakon végeztem 5 éves osztatlan képzésben egy egyetemen, de az ott tanultak 70% ára már nem emlékeszem. Ha pl megkérdeznék a biokémiai ciklusok, sejtbiológiai celluláris immunválaszokat, hát ma már nagyon nem tudnék rá mit mondani, teljesen megszűntek létezni ezek a fejemben. Pedig sokat tanultam ezekre a nehéz szakokra, mára mégis a nagy részét elfelejtettem a dolgoknak. Félek, hogy ez a kapcsolataimra is kihatással lehet, hogy nem tűnök majd olyan okosnak, mint azt a legtöbb lány elvárja egy egyetemet végzett pasitól. Mi a megoldás? Ti biztos minden egyes tételre emlékeztek, amit 2-3-4 éve megtanultatok, csak én vagyok ilyen szerencsétlen.
2012. nov. 25. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy emlékszek:D:D Ennek semmi köze a mindennapi feledékenységhez. Arra ami fontos emlékszem és egyáltalán nem vagyok feledékeny. 24F
2012. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
biztos én is mindenre emlékszem, mikor a tanultak legalább 1/3-ára soha semmi szükség nincs a későbbiekben...
2012. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dehogy emlékszem..

Hogy gondolod ezt???

Arra emlékszel, amivel dolgozol,másra nem.

2012. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én gimiben elég jó voltam töriből, 5-ösre is érettségiztem. Miután olyan helyre kerültem, ahol nem volt rá szükségem, érezhetően egyre apadt a tudásom, pedig aztán a töri mégis könnyebb tudás, mint a kémia. Ne csüggedj ez miatt, ha tudni akarsz, ismételj! :)
2012. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát de az egyetemi tanárok pöpecül vágtak mindent, hétről hétre más tananyagokat adtak le, és jövőre és azután is simán leadták. Nekem meg ha annyit mondanak, hogy a növények vízgazdálkodásáról írjál már egy oldalt, felszívás, leadás, minden dologról, akkor 5-6 mondat után kifújt a dolog, ez meg nagyon ciki, hogy már ilyenekre nem emlékszem.
2012. nov. 25. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Bőven elég tudnod azt az 5-6 mondatot szerintem. És a fene sem fogja mondani, hogy légyszíves meséld el.

Ha ezzel foglalkoznál tudnád, hidd el nekem.

2012. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem ciki, elég annyi, amennyit használsz

és mit gondolsz miért használják a tanárokra, főleg az egyetemeken, a szakbarbár kifejezést?

ahhoz a szűk területhez ért nagyon amit kutat, a többit meg felületesen...meg nyilván, ha igényes készül az órára, ha te készülsz, te is tudod

2012. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A tanárnak pont ez a dolga, hogy ismételjen. Ha Téged is fizetnének azért, hogy vedd át újra, add elő, Te is úgy fújnád kívülről, ahogy azt elvárod most magadtól.

(a 4-es válaszoló vagyok)

2012. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már. Egy ZH után fél órával se tudom, hogy miről volt szó, nemhogy évek távlatában megjegyezni. Elárulok egy titkot, ami alapján kiderül, hogy nem csak mindenki így van ezzel, de problémát sem okoz.


Amikor az oktatásban vagy, és elsajátítod a tananyagot, akkor azt a számonkérés kedvéért, és annak szabályait figyelembe véve teszed. Tehát nem elég az, hogy jártas vagy egy témában, de tudnod kell mindent, és segédeszköz nélkül is reprodukálni.


A való életben erre a legritkább esetben van szükség (pl. orvosok). Az esetek többségében lehetőség, sőt szükség van szakirodalom használatára. Az oktatásban töltött idő arra való, hogy tudj benne tájékozódni, és megértsd. Egy kőművesnek hiába nyomnád az orra alá a biológia könyvet, hogy az ábra alapján vázolja a citromsavciklus folyamatát. Jártasság hiányában nem tudna vele mit kezdeni. Ezzel szemben te az ábrát látva 30 év múlva is tudni fogod, hogy mi az, és mire jó.

2012. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányoknak egyáltalán nem számítanak a szellemi képességek. A külsőt és a pénzt nézik, semmi mást.
2012. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!