Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnapi történése: nagyon rossz kedvem volt, így megbeszéltük a barátnőmmel, hogy együtt alszunk. AZt mondta, menjek én hozzájuk, mert akkor tud nekem teát főzni, plusz vacsit is.(nagyon régóta ígérget egy bizonyos specialitást.) Ehhez képest az történt, hogy én bekocsikáztam érte, jó nagy kerülővel(inkább várt 1 órát a munkahelyén), majd mikor haza értünk, letusolt, kaptam 2 pogácsát vacsira, azt jóvan'. Lázasan, influenzásan mentem be hozzá. (Tőle kaptam el, szóval ő már túl van ezen.) Ma megemlítettem, hogy annyira jó lett volna ha végre megkóstolhatom azt a bizonyos specialitást. Erre az volt a reakció: "akkor nem is jössz be többé?" Odáig fajult, hogy szépen elköszönt. Jogosan érzem úgy, hogy ez a lány leszarja mi van velem? Leszarja, hogy én mit szeretnék?


Leginkább lányok véleménye érdekelne. :)


23/F



2016. febr. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Közvetlenül előtte kérted/ajánlotta azt a híres specialitást, hogy ennyire csalódtál?
2016. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Délután mondta, hogy ha bemegyek akkor megcsinálja nekem nagyon szívesen. Mi pedig este értünk haza.(nem értettem, hogy fogja megoldani, de ő ajánlotta) Elmondtam, hogy rossz kedvem van, és utána mondta, hogy megcsinálja.
2016. febr. 4. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja értem. Ez csak annyiból gáz, hogy nem szólt, hogy időközben meggondolta magát. Nem szép csak úgy ígérgetni, és azt se értem, ha beteg vagy, miért nem otthon fekszel és gyógyulsz?
2016. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert rossz kedvem volt, szar napon voltam túl, és azt ígérte felvídit, és főz nekem.
2016. febr. 4. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
És miért gondolta meg magát? Vagy csak arra voltál jó, hogy betegen hazafuvarozd?
2016. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt érzem, hogy te vagy a papucs, aki nem áll ki magáért rendesen.

Ha velem ilyen történt volna mint veled, bizony komolyan elbeszélgetek vele vagy komoly patáliát csapok.


22/F

2016. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi gáz!

Beteg voltál kicsit, mert ha nagyon, akkor nem járnál dolgozni. Ő látta hogy itt nem lesz dugás, és elment a kedve a speci-től. Így jártál!

Ne rinyálj!

2016. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!