Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem enged semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem enged semmit?

Figyelt kérdés

Nemsokara 1 eve hogy egyutt vagyok a baratommal.

Megsem enged szinte sehova. Akarhova elmegyek baratnommel rogton hivogat hogy hol vagyok es hogy menjek haza ha nem akarok veszekedni. Minden fiu baratomat eldobtam miatta hogy ne legyen feltekenykesed es erre mar a sajat baratnommel se enged. Akartunk menni baratnommel bulizni mert szulinapja volt. Es nagy nehezen ravettem. Utana aprosagon osszevesztunk es ezt mondta idezem: " Ezek utan nem akarok hallani egyetlen.egy bulirol sem amig az en csajom vagy nem fogsz elmenni nelkulem egy szorakozo helyre sem". Miert csinalja ezt?


2016. febr. 4. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy miért csinálja, hanem hogy miért vagy vele?
2016. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
100%

mert a tulajdonának tekint,nem bízik benned


én átgondolnám ezt .....

2016. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretem:(
2016. febr. 4. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

xdddddd

Megérdemled, ha együtt vagy vele. Ha viszont úgy gondolod, ennél jobb jár neked, akkor holnap első dolgot legyen szakítani vele.

Sőt, dobj neki egy SMS-t, hogy vége aztán tiltsd le mindenhol, az ilyen phaszok ennyit érdemelnek.

2016. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fish1 ***** válasza:
100%

Azért csinálja, mert egy bizonytalan ember, önbizalomhiányos, ebből adódóan betegesen féltékeny, birtokolni akar, ezen kívül tudja, hogy ezt következmények nélkül megteheti, mert úgysem szólsz rá semmit, hanem behódolsz neki.

Miért hagyod, hogy úgy rángasson, mint egy rongybabát? Miért nem húzod meg a határokat és közlöd vele, hogy attól, hogy ő a hapsid, még nem fogsz mindenkit kidobni az életedből? Én nem is értem...semmi tartás nincs benned.

2016. febr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez kell az életedbe, akkor szíved joga, viszont gondolom te is tisztában vagy vele, hogy a tahó pasid soha a büdös életben nem fog megváltozni miattad. De miért is tenné, mikor a napnál is világosabb, hogy nem tekint rád egyenrangú félként.

Ha szereted, akkor gyorsan szokj ehhez hozzá, mert ilyen életed lesz. Megmondják, hogy hol legyél, kivel beszélgethetsz, hogy hányra kell otthon lenned, stb.

Ez is egyfajta élet, szóval ha ezt választod, akkor legalább ne siránkozz miatta.

Természetesen az a legésszerűbb tanács, hogy vidd el a legközelebbi kukához, állítsd bele, és hagyd ott a francba, de ezeket gondolom simán elveted azért, mert te "szereted:(" őt...

2016. febr. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Azért csinálja, mert egy bizonytalan ember, önbizalomhiányos"


Nem, hanem azért csinálja, mert nem bízik a csajában. Sőt, az is lehet, hogy általában nem bízik a nőkben. Ebből kellene kiindulnod kedves kérdező, amikor is leülsz vele beszélni erről. Párszol olvasom a "bölcs" női hozzászólkat, akik minden szemétséget a férfira kennek, simán rádumálnak itt nőket apróságok miatt, hogy hagyd ott, meg csald meg ésatöbbi. Szóval..a problémád nem oylan vészes, főleg, ha szereted is a srácot. A megoldás az, ha beszéltek erről. Az pedig kommunikációs alapvetés, hogy nem azzal a szöveggel fogod vele ezt letisztázni, hogy "Józsi, te azér' nem engedsz el sehová, mer' egy önbizalomhiányos elnyomó állat vagy", mert ez dekonstruál. Beszélgessél vele arról, hogy előfordult e vele, hogy az előző csaja pl megcsalta egy buli alkalmával...ilyenek. Tehát nem ártana megismerkedni a barátoddal

2016. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én csak arra lennék kíváncsi,hogy neki nincsenek barátai? ő sose jár el sehova nélküled?

mert ez valóban érdekes viselkedés. vagy megbeszéled vele, vagy ha nem sikerül, szerintem hagyd a fenébe.

basszus nehogy már a barátnőiddel ne találkozhass, mert neki nem tetszik. ez tényleg durva hatalommánia.

komolyan hülye vagy ha eltűröd. jó, nem azt mondom,hogy minden nap bulizgass a barátnőkkel meg többet legyél velük mint a barátoddal. de ha egyensúlyban van a kettő, akkor nem értem mi a gond. fél,hogy megcsalod a lányokkal, vagy mi?

szóval én a helyedben találkoznék a barátaimmal. ha telefonon hisztizik neked, akkor egyszerűen lenémítod /kikapcsolod és jól érzed magad. :)

2016. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el a buliba,nem megkérdezni kell,hanem mondani, hogy mész,majd jövök, vagy ha ez megnyugtatja,jöjjön el érted a disskó elé éjjel 3ra.
2016. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!