Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok kiábrándulnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok kiábrándulnátok ilyen helyzetben egy lányból?

Figyelt kérdés

Ha a lányról úgy tudjátok hogy még szűz. (nem volt soha kapcsolata) De amikor osszejottok elmondja nektek hogy nem az. Befolyásolja ez titeket?

Most tekintsünk el a r.ibancozástól meg ilyenektol, csak mondjátok mit gondolnátok.


2016. febr. 4. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Már ne haragudj meg, de mi közöd van neked ahhoz, hogy előtted mi történt! És mi az, hogy "úgy tudjuk" miért kik vagytok "ti"? Látnokok?


Inkább értékeld, hogy őszinte volt!


Ezen fennakadni...komolyan hihetetlen!

2016. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Te fordított helyzetben mit tennél? Én nőként kiábrándulnék, szerintem egy férfi is.
2016. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem lenne probléma (nem, én sem votam még egy falunyi lánnyal). Pontosabban, ha már lenne kb 18, akkor nem zavarna. Ha 16, és már előttem volt valaki, akkor az azért problémákra utal.

Ja, és örülj h őszinte volt.

2016. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
NEM.
2016. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, az ilyesmi nem ront vagy javít a lány személyiségén... Csak legyen őszinte, ha lehet... Az fontosabb, mint egy szűzesség ténye.
2016. febr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Háááát.... azért nem az első szexuális együttlétkor kell ezt elővezetni.

Azért ez a kortól is függ... Én 30 éves vagyok. Egy korban hoozá illő nőről feltételezem, hogy nem "érintetlen" de ezért nem kárhoztatom.

2016. febr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, kivéve, ha már megjárta a fél ország. A lényeg, hogy ne hazudozzon össze-vissza.
2016. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

magyarul csak feltételezed,hogy szűz, aztán kiderül,hogy nem. miért kéne ezért kiábrándulni?

nem hazudott ha jól értem.

+ mi van akkor, ha már nem szűz? igaza volt a többieknek, egy bizonyos kor felett már ezzel jár az ismerkedés,hogy kiderül,hogy a másiknak nem te lennél az első.

ha valakit ez zavar, akkor javaslom az általános iskolák környékén ismerkedjen, ott talán még talál szűz egyedeket:D bocs

2016. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lány maga mondta korábban,hogy szűz vagy csak feltételezted?
2016. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy az, pár hónapig nem beszéltünk es feltételeztem hogy úgy is maradt mert nem volt kapcsolata. A lány 18 amúgy, es ugy fest alkalmiban veszítette el.. Én nem tudom mit gondoljak.
2016. febr. 5. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!