Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így, ha közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így, ha közben minden nő tagadja?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy ha ugyan az a ruha van rajtam,de nincs drága óra és nem látják a kocsim nem állnak szóba velem a nők sőt sokan kinevetnek vagy lesajnáló szöveggel elküldenek,de amikor meglátják az órát vagy/és a kocsit vagy megtudják,hogy hol és mit dolgozom egyből kedvesek?


Pedig ugye nem számít a pénz és a belső értékek a fontosak.



2016. febr. 5. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez úgy ahogy van baromság.

Én férfi vagyok se órám,se kocsim és mégsem érnek ilyen atrocitások.

2016. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Költőnő? ***** válasza:
87%
ha ez igaz lenne, csak a lóvés f*.sziknak lenne nője. Vannak ilyen nők, de nem mind. Kicsit gondolkozz már
2016. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Nettó hülyeség. A páromnak nincsen kocsija, se extra órája, se drága ruhája mégis szeretem :-)
2016. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg "olyan" típusú nőkrők van szó. Gondolom, te sem a szürke egérkékről beszélsz elsősorban, hanem a csinibabákról.
2016. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Senkit nem szeretnék megbántani az önérzetében, de azok a férfiak nyilvánvalóan vonzóbbak, akiknek van önálló egzisztenciája, mivel feltételezhetően nagyobb biztonságot tudnak hosszú távon nyújtani, mint azok, akiknek nincs. A nők nem feltétlenül a luxusra vágynak, hanem az alapvető életkörülmények meglétére, amit az a férfi, akinek nincs állása, vagy csak alkalmanként dolgozik, esetleg még iszik is, nem tud megteremteni. Nem lehet azért elítélni a nőket, mert szeretnének úgy élni, hogy a párjuk rendelkezik a mindennapi élethez szükséges egzisztenciával. Ezt nem kell összekeverni az "Aranyásókkal". Kinek mi a véleménye? Én pl. párszor megszívtam olyan pasikkal, akiknek nem volt rendszeres jövedelme és nekem kellett eltartani, higgyétek el, Uraim, mindenkinek megalázó. Szóval nem az óra a lényeg, hanem a stabilitás lehetősége.
2016. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Vannak nők, akik a látszatra mennek, de őket ne keverd össze azokkal, akiknek az a lényeg, hogy ne neki kelljen a pasit eltartani. Szóval én sem tartanék el egy élősködő, láblógató, lusta pasit, még ha elvinném a rekord lottónyereményt, akkor sem, a mostani fizetésem meg magamra elég, és pont, 2 ember nem fér bele a keretbe. Nem az óra és az autó a fontos. A munkádban meg annyi, hogy ne utáld csinálni, ne nyavalyogj, hogy így pocsék, úgy pocsék, és élj meg belőle.
2016. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

El lehet ítélni azért amit leírok, de fontos, hogy alap dolgai legyenek a férfinak, és miért?

Az én párom jól keres, közepes kategóriájú kis kocsija van, van saját lakása, el tudom képzelni az életem vele, gyereket is! Volt olyan exem, aki havi 90-et keresett, sose volt semmire pénze, kocsija se volt, nem tudtam vele elképzelni a jövőmet, gyereket meg pláne nem!!!

Nyomorba gyereket meg ugye nem szülünk, már akinek van esze. Nekem nem ruhákra, nem ékszere kell a pénz, nekem is van fizetésem, de ha gyereket szeretnék, jó ha van plussz pénz, és nem kell majd aggódni, vajon lesz-e pelenkára pénz. Viszont! Sose ismerkedtem olyan férfival aki a kocsijával, munkájával, vagy akármivel villogot volna!

2016. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem általánosságban (általánosságban, ugye, nem biztos, hogy ez rád is igaz) az a helyzet, hogy aki ezt tapasztalja, mint te, hogy az anyagi dolgokkal villog, és akkor értelmesebben viselkednek vele, nos, az vagy rossz körökben mozog, vagy az a sajnálatos helyzet áll elő, hogy nem tud mást felmutatni.


Nem mondok ellent a korábbiaknak, fontos az, hogy a férfi önállóan is meg tudjon élni (ahogy a nő is, természetesen), és ha esetleg gyerekvállalásról van szó, akkor ne a gettó legmélyén kelljen nevelgetni a picit, és mindeközben azon aggódni, hogy vajon lesz-e pénzünk másnapi kajára, mindezt még a hónap közepén. DE! Amennyiben egy férfinek van egy tisztességes munkája, megélhetése, onnantól kezdve nem az óra meg a kocsi meg az anyámkínja a lényeg. Ha nem arról van szó, hogy közmunkából próbálja meg tengetni a mindennapjait, és egyébként a metró aluljáróban csövezik, akkor szerintem a nők igen kis százalékát érdeklik az anyagi javak. És aki csak az órájával meg autójával tud magának nőt szerezni, az vagy ezekre a nőkre van beállva, akiknek aztán tényleg mindegy, csak pénze legyen, vagy pedig arról van szó, hogy se humora, se megnyerő személyisége, nem is kedves, nem is érdekes, nem is jó társaság, és egyéb olyan dolgok, amik miatt valaki úgy egyébként nem lenne vele, csak ha úgy érzi, valamiért megéri neki. Ha nincs szerelem és személyes vonzalom, vannak olyanok, akik megalkusznak és hajlandóak prostituálni magukat egy pozitív jövőképért cserébe.


Mert jól írták korábban, ha igaz lenne, amit mondasz, hogy csak a pénz és a státusz, akkor Magyarország lakosságának igen kis százaléka élne párkapcsolatban. De nem ez a helyzet, a mindennapokban én látok igen sok férfit és nőt a tömegközlekedésen (= nincs, vagy csak ritkán használt az autó), az órákat meg ruhákat nem tudom megítélni, melyik milyen drága, de ismerettségi körömben sajnos elég sokan vannak, akik küzdenek a mindennapi megélhetésért, és sokaknak van párkapcsolata is.


A pénz ugyanúgy, mint a külső, egy bizonyos szint felett nem számít. Ha nem a híd alatt laksz és nem olyan a képed, mint akit ha megmutatnak egy két éves gyereknek, az még hónapokig nem fog tudni elaludni tőled, akkor nem az lesz a döntő tényező.

2016. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én se választok olyan nőt akinek se kocsija se háza se jó munkája.Legyen emellett esze is.Jah hogy ezt egyes nők nem tudják megteremteni?Az ő bajuk.Nem elég nekem a jó test.Sőt.
2016. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Az én barátomnak sincs se drága órája se autója. Amikor először láttam és megtetszett, a retkes szakácsruhája volt rajta és később se villogott semmi drága cuccal.

Nem tudom, hol élsz te.

2016. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!