Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok újabb lány lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok újabb lány lenni az életében. De mi van, ha mégis tetszik?

Figyelt kérdés
Igazi nőcsábász, Van barátnője, de mindenki úgy tartja, hogy csak azért van, hogy legyen. Nagy arca van, de ugyanakkor jófej. Nem akarok csak egy újabb lány lenni, nem tudom, járnék -e vele, és azt sem, hogy ő mit gondol. Hogyan tudhatom meg, hogy velem is csak úgy kavar, mint a többi lánnyal?
2010. márc. 29. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

ha van bnője szerintem hagyd az egészet


én a helyedbe akkor gondolkoznék el azon h összejöjjek vele ha nagyon udvarolna nekem

de ezesetben nem így van, így ha hagyod akkor lehet h egy csalódástól kíméled meg magad, meg a másik h bnője van, ne rontsd el a kapcsolatukat,még ha az nem is az igazi

2010. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire tisztességes egyed, nekem megmondta régen, aki csak azt akarta. Természetesen így már nem akartam a dolgot így nem lett belőle semmi, de talán bízz benne, hogy neked is megmondja, ha nem szeretne semmi komolyat.
2010. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazi nocsabasz... Kedves, megnyero a modora, bokol, figyel rad, es ez eleg ahhoz, h belopja magat a szivedbe... Amirol masok konyveket olvasnak, h hogyan kell minnel kellemesebben viselkedni az embertarsakkal, h megkedveltesse magat veluk, az szamara vele szuletett adottsag, termeszetes dolog, ami hozza tartozik... az egoizmusa ellenere is, hiszen tisztaban van sajat ertekeivel, nagyon is, es ez a kedvesseggel keveredett magabiztossag teszi, h mindenki doglik utana. Ja, ott a baratnoje? Ja hat az ott van, azert, mert o a biztos pont, ahova haza lehet menni es ahol nyugi van. Biztos szep az allando full time-os csaja, es biztos nem szerelmes bele. Vadaszoszton az kifityeg, kell neki a kihivas, h fokent sajat maganak bebizonyitsa, h mindenkit megkap, akit akar. Engedd meg, h megosszam veled a tapasztalatomat: Detto ugyan ez a "tipus". egyutt dolgoztunk. Belopta magat a szivembe, azzal, h amikor leepulve es eletuntan estem be a melohelyre, akkor o mosolyogva kozolte, h "Milyen szep vagy ma!" Es a hangja oszinte volt... akkor is jol esett, ha megsem volt igaz. Ezekkel az aprosagokkal teljesen levett a labamrol... elhataroztam, h nem, en ellenallok, nem adom meg magam. O eszrevette ezt az ellenallast, es habar nem vagyok egy bombazo, a vadaszoszton hajtotta. En addig huztam az idegeit, amig o is teljesen belemhabarodott. Legalabbis honapokon keresztul ugy tunt, ugy ereztem, pedig azert nem veszek be mindent. Nekem volt baratom, neki volt baratnoje, en meg sose csaltam meg ezelott. Gondolom most azt mondod magadban: micsoda ribanc.. de nem vagyok az, csak elvesztettem a fejem, elvette az eszemet. Szoval: eloszor baratsag, barati beszelgetesek munka utan, majd elcsattant egy csok... ezutan a lebukas veszelye miatt titkos,rovid talalkozasok eldugott helyeken, kettesben, hirtelen kozos barati kor kiepitese, h szorakozni is feltunes nelkul mehessunk egyutt. Kozben izgalom, titkos forro sms-ek, es este vagyodas a masik utan. Munkahleyen boldogsag, mert akkor feltunes nelkul egymas korul legyeskedhettunk. Aztan 5honap utan rajottem, h rettentoen beleszerettem, de ezt o nem tudta, nem ereztettem vele. Eppen ezzel kotottem magamhoz. Egyszer mindent vagy semmit alapon, amikor mar nem birtam magammal, azt mondtam neki, teljesen varatlanul : "Nem akarok tovabb masodik lenni." Erre o nem birt normalis valaszt adni, csak hebegett habogott, ertelmes mondat nem hagyta el a szajat... de ertette, h mire gondolok. A vege az lett, h a szivem szakadt meg, de veget vetettem a kapcsolatnak. Faj, mert eloszor baratok voltunk, es a baratsagunk alakult at szerelemme. Ereztem azt a langolast a reszerol is, es nekem azt mondta, h szerelmes belem. De ebben a szerelemben csak masodik lehettem volna, soha nem az elso. Nem lattam mar ket honapja. Hianyzik, sose felejtem el. Viszont kaptam rola hirt: Mar egy mas lany neki a masodik. O hamarabb felejt, es neki mindig lesz masodik. Ha kiutottem volna a masik lanyt a nyeregbol,es mar en lennek neki az elso, akkor is lenne neki masodik.

Azt tanacsolom, ne menj bele a kapcsolatba, mert osszetorik a szivedet..megsebeznekk, az onbecsulesednek sem lesz jo, mert nem masodiknak szulettel, hanem elsonek!! Ezt ne felejtsd el.

Persze, ha vevo vagy az egy ejszakas kalandokra, es nem esel szerelembe, akkor tedd ahogy gondolod, de bele ne szeress... Irhatnal fejlemenyt, h mi van, mit gondolsz.

25/L

2010. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy nem udvarol. szoktunk flörtölni, csak nem akarom hogy csak azért járjon velem mert épp nem lenne barátnője.
2010. márc. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!