Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz így ajándékot venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz így ajándékot venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőmnek terveztem egy kisebb meg lepetést. Közös vacsorát terveztem, én készítettem volna. Plusz még egy kis meglepetést.(Saját kézzel készítettet.)


Tegnap viszont voltunk a boltba, kaját venni. Láttam hogy meg tetszett neki, egy papucs. Meg is vettem neki, ajándéknak. Szóval valentin napra kapta tőle, de ő választotta ki... Nem így terveztem, de nagyon tetszett neki... Gondoltam meg veszem neki.


Valentin napra viszont, készítenék saját kezűleg egy kis ajándékot neki. (Erről nem tud fogalma sincs, hogy mi lesz az.)



2016. febr. 6. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Nem gaz igazabol, maga a Valentin nap gaz..

Sokak elhiszik csak ilyenkor kell szeretni a parunkat.

2016. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) MI mindent ünnepkor gondolunk egymásra. Spontán is szoktunk apróságokkal. Jó ilyet hogy év forduló nem ünneplünk.
2016. febr. 6. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Valójában nem értem, mi a probléma. Hát az ajándéknak a lényege, hogy gondolsz rá, és akkor valami szépet, kedveset, hasznosat adsz a másiknak, amivel kifejezed, hogy értékeled őt. Szerintem teljesen jól csináltad az ajándékozást, mert mindenképpen olyat kapott, amilyet szerett volna, és még saját kezűleg is alkotsz valamit, szerintem ez aranyos, és kedves vagy vele, ebből leszűri, hogy szereted.
2016. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!