Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti miért nem szoktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miért nem szoktok visszaírni egy lánynak?

Figyelt kérdés
Mi az oka?
2016. febr. 6. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Érzem, hogy abszolút nem érdeklem vagy tudom, hogy sehová nem vezet az egész ismerkedés azon kívül, hogy 1-2 hétig eldumálgatunk a sablontémákról.
2016. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik külsőre és/vagy sablonos, unalmas a személyisége.
2016. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vissza szoktam írni. Van akivel, tartósan beszélgetek privátban, és van aki azt kérte, Skype-on is beszélgessünk.
2016. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én visszaírok. Kivéve, ha sugárzik róla a butaság - írása zavaros, nem összetett, és ilyesmi stílusban fogalmaz: "szia te mondjad már meg hogy hogyan kellene le venni a cukros tálcát a tetőről" és a viszontválaszaiban is látszik rajta, hogy az írásom negyedét sem érti. Mínuszpont még az állandó "XD" és "LOL" használat, különösene ha történetet írok és ennyi a reakció.
2016. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem erdeklem, ha bunko.
2016. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ennyire egyszerű. Ételben is valamit megeszek, valamit nem. Nem értem mi olyan bonyolult.
2016. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akinek nem írok vissza:

1) Pénz, szívesség kell (egyébként más miatt nem ír rám)

2) Csalódott a jóképű sportokocsis pasiban és elsírja magát, hogy szenved

3) Állítása szerint nem tetszik senkinek (értsd: legalább 8 udvarlója van, de azok között nincs a jóképű bmw-s kőbunkó)


Az ilyeneket egyébként törölni is szoktam.

2016. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha buta vagy érzem az érdeket mögötte.
2016. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!