Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy huszas éveiben járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy huszas éveiben járó lány összejön egy nála 15 évvel idősebb férfivel abban nincs semmi szokatlan vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Milyen problémák lehetnek egy ilyen kapcsolatban? Van aki 70 éves és 30 éves nővel van na az már fura de szerintem 15 év az nem sok főleg abban a korban amit irtam mert egy 25 éves nő összejön egy 40 évessel abban nincs semmi nem? Ha a férfi fiatalos mármint nem egy öregember negyven evesen jol tartja magat mi baj lehet?
2016. febr. 6. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A ti dolgotok, a ti magánügyetek, másnap ehhez semmi köze. Ha jól kijöttök egymással, és szeretitek egymást, akkor ne foglalkozzatok mások véleményével.


Buktatók lehetnek pl.: hogy ő már benne van a családalapítás idejében te még nem, te esetleg még a nyüzsgit és a szórakozást szeretnéd ő meg lehet hogy nem, lehet hogy ő féltékeny lesz mert fél hogy ott fogod hagyni egy fiatalabb srácért..stb.

Ezeket csak úgy random írtam, lehet, hogy semmi ilyen nem lesz.


Minden csak tőletek függ, máson nem.

2016. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 esélyes.

Vagy működni fog vagy ráb**aszol, ahogy mindig minden más esetben is.

De ebben semmi különös nincs., sok fiatal csajt látnak idősebb férfival.

A vélemények nyilván megvannak róluk, de ne foglalkozz veled.

2016. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem látok ebben semmi problémát.
2016. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbára kell tenni a kapcsolatot,de ez kisebb korkülönbségnél is így van.Egy év együtt és kiderül,hogy működhet-e a dolog.
2016. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki, ha azon az értelmi szinten van egy férfi, mint egy nála 15 évvel fiatalabbnak.
2016. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális, hogy egy 40 éves férfinak jobban bejön egy 25 éves nő, mint egy vele egykorú 40 éves.


Ha majd ott tartok, 40 évesen nekem is szívesen lenne 25 éves barátnőm.


26/F

2016. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!