Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mi baja van?

Figyelt kérdés

A barátnőm féltékeny mert tetkora költöttem. Amit hozzá tennék, saját pénzemből volt... Több mint egy éve szeretem volna már. De azonban mindig valami közbe jött. Most viszont, minden áron kellet nekem. Mindenbe bele adtam itthon. Az utolsó pénzemet költöttem erre amit nem is bánok. Annyi maradt hogy a barátnőmnek meg vettem, a valentin napi ajándékot amit ő választott ki. Kettő dolog között gondolkoztunk. De az olcsóbb tetszett neki. A drágábbra már nem is lett volna keret. Viszont hezitált a kettő között, mondtam neki hogy ne haragudj de arra már nem fussa. Ma már azt mondta, hogy szerinte gáz volt... Mármint hogy a drágábbra nem jutott...


Ma azért is sírt, mert hogy én ennyit költök magamra... Mondtam neki, miért akkor rád költsek? Azt mondta nem... Neki az a baj hogy azt a pénzt, fordíthattam volna kajára is... Hülye tetoválás így hülye tetoválás úgy...


Én ezt tényleg mindennél jobban akartam, vágytam-rá... Imádom a tetoválás mindenformáját. Imádom ezt a művészetet úgy szintén a rajzolást is. Számomra ez egy élmény...


Azt is mondta, hogy ő szeretett volna meg tanulni, zongorázni de soha senki nem támogatta. Hiába mondtam neki, hogy engem sem támogat senki sem. Elkezdem, csinálom amit akarok. Spórolok arra amit szeretnék és csinálom amit szeretnék. Engem sem támogatnak se a rajzba semmibe még is csinálom amit szeretnék/szeretem.


Szokott ő is venni nekem ezt azt. Ezért is nem értem, hogy most mi az amin ki van akadva. Nem szokott pénzt kérni, jó néha mondja hogy éhes ilyenkor veszek neki valami kaját... De amúgy velem szemben elég fukar. Mármint úgy értem, hogy én az utolsómat is odaadnám még ő nem... Ez biztos a neveléstől is függ... Őt így nevelték hogy pénz éhes ez van...


Az is fáj neki, hogy ő nem költ magára. Hát könyörgöm költsön, én nem tartom vissza. Ő amúgy szinte semmit nem vesz magának.



2016. febr. 6. 21:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem élünk együtt...
2016. febr. 6. 21:11
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg azért, akadt ki szerinte legfőképpen. Mert hogy én nem hallgattam-rá hogy mit kenjek, az én saját tetkomra... Mert ő szerinte, a körömvirág krém a jó. Én bepantent használok mindig is bevált nálam, ezt szeretem. Meg hogy én másnak hiszek, és nem neki... Mert hogy más szerint, is a bepanten a jó és nem a körömvirág. Remélem jól írtam, le annak a virágnak a nevét...
2016. febr. 6. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tűnik egy jó párkapcsolatnak:


"Hülye tetoválás így hülye tetoválás úgy...


Én ezt tényleg mindennél jobban akartam, vágytam-rá... Imádom a tetoválás mindenformáját."

2016. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindent adok,és nem is vagyok az,és te?
2016. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoktál venni kaját.én is szoktam venni colát .
2016. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!