Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a normális? Mint ha pszichés baja lenne vagy birtokolni akarna. Nincs önálló gondolatom.

Figyelt kérdés

Együtt lakunk szinte az elejétől és mindenhová együtt megyünk. Ezzel nincs gond, de ha egyedül vagyok vagy ha megyek haza külföldről akkor annak örülne, ha sehova nem mennék, ami nem kötelező vagy nem nappal van. Ha megyek, akkor is biztos ri.anckodok meg ilyenek és hazudok. Soha nem tetszett neki, ha más dolgot akartam csinálni, mint ő.

Másik az, hogy a boltban nekem válogatja 10 percig, pl, hogy mit igyak. Mint ha én nem tudnék választani. VÁG egyik nap ettünk valahol és ott kérdezte, hogy nem e eszünk rétest. Mondtam, hogy nem tudom, még nem vagyok éhes. Kérdeztem, hogy te azt eszel. Válasz erre :biztos, hogy nem. Sokszor olyan, mint ha én 5 éves lennék. Megyünk át az úton és megfogja a kezem, ha épp nem fogja. Tudja jól, hogy idáig egyedül éltem, képes vagyok az önálló életre, mégis túlságosan féltékeny, félt mindentől, és döntésem közben nem hagy csendet gondolkodni. Ja, meg állandóan ölelgetni akar, kb 5 percenként. pár éve együtt vagyunk, nem az elején vagyunk és 30 körüliek. Ha nem azt csinálom, ami neki megfelel, akkor a kedvesség atmegy bunkó viselkedéssé és engem szid. Szeret irányítani és túl sok az önbizalma,mint ha ő megtehet dolgokat, más nem, bírálhat mindenkit és mindent.


2015. szept. 18. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Azigen! Szex milyen ?
2015. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:DDD
2015. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő akar többet, én nem és ez is gond. Havi pár alkalomhoz voltam szokva, nála hallottam, hogy heti minimum 3szor kell.
2015. szept. 18. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell? A szexet csinálni KELL? Azt hittem, az a közös örömszerzésről szól. Én dobnám az ilyen pasit, engem megőrjítene.
2015. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy legalább ne félj veszekedni. Ne hagyd magad.
2015. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ez neked elet??!


En a vilag vegere menekulnek egy ilyen piocapasi elol. Minden egyes mozdulatodat be fogja korlatozni, lenezoen, ovodaskent kezelni.. ha olyan "tarsat" (haha, meg idezojelben is nevetseges a ti esetetekben) akarsz, aki ugy kezel, mintha a tulajdona lennel, es nem mellesleg teljesen retardaltnak gondol, akkor hajra, csinald csak.

De ha onallo felnottnek gondolod magad, nem pedig valami eszetlen babunak, akkor menekulj, amig nem keso. Most meg csak bunkozik, ha nem a kedvere teszel valamit, de tudhatnad, hogy ez csak a kezdet, innen csak durvulni fog.

2015. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hagyom magam, én nem olyan vagyok. 😊 minden uralkodó, parancsolgató emberrel össze szoktam veszni.
2015. szept. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!