Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell neki állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell neki állandóan feltűnnie?

Figyelt kérdés

Kidobott, majd bepasizott az a nő, akibe szerelmes voltam. Utána hetente küldözgetett üzeneteket, amely elég bunkó és nyers volt. Az állandó viták leülepedésével épp kezdtem volna megnyugodni, amikor alibiből mindig megtalált. Hol egy számlával, hol segítségkéréssel... Ráadásul mindent letisztáztunk és próbálnám élni az életem mással, de úgy hogy tegyem mindezt, ha állandóan megtalál? Hol telefonon, hol smsben, hol e-mailben! (persze ki kell hangsúlyoznia, hogy mennyire boldog és nyilván én is az vagyok, ha van párom, enélkül ugyanis nem lehet elmondani mit akar)


Ezzel mi a célja? Hogy lesüllyedjek a szintjére és mocskolódjak? Képtelen a normális elválásra és muszáj még hónapokkal később is a másikat páros lábbal beletiposni a földbe?


2016. febr. 7. 21:42
1 2
 1/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ne vedd fel neki a telefont és tiltsd le ahonnan lehet.
2016. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

miért nem tiltottad már le?

vannak remek hívás és sms szűrő alkalmazások, a netes eléréseket is könnyedén le lehet tiltani.

ha annyira zavarna akkor már rég megtetted volna.

nem is értem minek tetted fel ezt a kérdést.

2016. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Szórakozik veled,és megpróbál kihasználni.

Építsd le mielőbb a ri#ancot,tiltsd le mindenhonnan!

2016. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindenhol letiltottam! De más számról, címről ér el!
2016. febr. 7. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te valahol még mindig szereted...
2016. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így van, nem is tagadom. De nem értem, ha Ő nem szeretett és elhagyott, majd egyből bepasizott, miért zaklat és rontja az életem? Mit élvez ezen?
2016. febr. 7. 23:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékeny, hogy neked már van valakid. Lehet, hogy ő is érez még valamit. Ezt így látatlanban nehéz megmondani.
2016. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt mondja nem érdeklem, nem foglalkozik velem, mégis minden apró-cseprő felesleges dolgok miatt megtalál, épp akkor, amikor jól érezném végre magam a bőrömben. Egyébként hajlamos vagyok elhinni neki, hogy magasról tesz rám, mert évek óta úgy volt mellettem, hogy nem szeretett.

Különben majd' egy évtizedes kapcsolatot nem dolgozott volna fel napok alatt!

2016. febr. 8. 13:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mit mond az ember illetve, hogy mit csinál. Biztos vagy benne, hogy a kapcsolatotok alatt nem szeretett? Ezt miből következtetted ki? Vagy miket csinált?
2016. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amikor együtt voltunk folyamatosan meg akart változtatni, ha nem ment veszekedett érte (bizonyos tulajdonságaimért). Addig támaszkodott rám, amíg mást nem talált. Amikor mi jöttünk össze, lelkileg nagyon mélyen volt - persze megkaptam, hogy felállítottam a padlóról, majd mélyebbre löktem vissza, mégis velem volt x évig. Azért mert nyílt és közvetlen vagyok állandó volt a féltékenysége (amit persze tagadott). Illetve minden helyzetben elérte, hogy én kérjek bocsánatot, mert neki nem volt miért! Nagyon manipulatív volt velem szembe és ezekre utólag jöttem rá. Most egy teljesen más személyiségű jóval fiatalabbal jött össze és úton-útfélén hirdeti, hogy boldog. Én persze elhiszem, de hogy az sem fog örökké tartani, az is biztos. (jut eszembe, bocsánatot azért sem kért, amilyen műsorokat levágott a szakításunk után, holott Ő dobott és én mondhattam volna el mindennek - mégsem tettem)
2016. febr. 8. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!