Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nehéz levinnie a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz levinnie a szemetet?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott, én főzök, mosok, takarítok, stb... Múlt hét közepén rendeltünk a barátokkal pizzát, rengeteg doboz az ebédlőasztalon. Péntek este szólt a barátom, reggel mondjam neki vigye le a dobozokat. Mikor kiment, szóltam neki érte, ő meg hogy majd együtt később levisszük. Én is mentem el otthonról, de én sok cuccal, két nagy táskával, nem tudtam levinni, ő kocsival ment el otthonról, és semmi nem volt a kezeiben. Nem ez az első ilyen eset.

Karácsonykor egy dobozba kezdte dobálni a szemetet, azért is könyörögnöm kellett. Végül kiraktam az ajtó elé, így levitte. Sok ehhez hasonló eset volt már.

Végül a pizzás dobozokat is kitettem.


2016. febr. 8. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, csak lusta és megszokta már hogy kiszolgálod, és ha ő nem csinálja meg, akkor majd megcsinálod helyette.
2016. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán le kéne fektetni egy-két alapszabályt. Pl. kezdve azzal, hogy te nem egy rabszolga vagy, hogy mindent megcsináljál. Vagy az, hogy mivel együtt laktok, ezért a munkát is meg kéne osztani egymással.

Ha meg nem hajlandó erre, akkor el kéne azon gondolkodni, hogy hosszú távon ez a viselkedése mennyire lesz gyümölcsöző a kapcsolatotokra.

2016. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a helyzet velem is állandó jelleggel! :/

A lelkére kötöm, hogy vigye le, aztán arra érek haza hogy még ott áll a pizzás doboz a földön. Pedig aznap 2-szer is lement a lakásból és levihette volna!

Mindig rám marad...

2016. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:) Nálam az a vicc az egészben, mondja, szóljak neki. És ha szólok, neki áll feljebb, meg mindig ez: majd... majd... majd...

hát, tegnap óta én is ezt csinálom. Mindent a pulton hagytam. És mondtam neki, majd... ahogy te csinálod.

Kicsit bele untam.

2016. febr. 8. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Megkérhetlek rá, Kérdező, hogy leírd a fejleményeket?

Kíváncsi vagyok, hogy mit reagál rá a párod arra, hogy nem játszod a bejárónő szerepet. : )


Egyébként elég nagy pofátlanság, amit megenged magának. Ha sokadjára nem változtatna ezen, én elhagynám.

Nem tűnik nagy dolognak, de x idő múlva már borzalmasan bele tud piszkítani egy kapcsolatba az ilyen. Egyik félnek sem szabad szolgának lennie.

2016. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Volt olyan, mikor 2 hónapig nem porszívóztam. Had ne írjam le mekkora kosz volt a lakásban. Egyszer sem fogta meg a porszívót... Majd én megcsináltam. Nem zavarta a kosz sem őt.

2016. febr. 8. 13:46
 7/9 A kérdező kommentje:
A legérdekesebb az, hogy külsőre ad magára, mikor elmegy otthonról. Úgy néz ki mint aki egy divatmagazinból lépett ki, de ha otthoni dolgokról van szó...
2016. febr. 8. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát...ha ezt már te bevetetted és nem változott semmi, akkor mást nem igazán tudsz csinálni...

Vagy eltűröd, hogy a cselédjének néz és képtelen megcsinálni alapvető dolgokat maga után...vagy lelépsz.


Igazából csak bele kell gondolnod, hogy ezt szeretnéd-e ugyan úgy 10 vagy 20 év múlva.

Ha a férfi már most nem hajlandó ezt megcsinálni, akkor később ez csak rosszabb lesz.

Ha te vállalod, hogy 10 és 20 év múlva is, miután hazamentél a munkából mosol, főzöl, takarítasz és megcsinálsz utána is mindent, akkor maradj a kapcsolatban.

Ha te ezt nem szeretnéd vállalni, akkor még jobb most lelépni és nem vesztegetni az időt. :/

2016. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám. Mosok, főzök, takarítok, vasalok.
2016. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!