Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt egy Nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt egy Nő? (Nagyon zavar és szeretném megérteni. Hosszú! )

Figyelt kérdés

Főleg Nők véleménye érdekelne, mert a barátaimét ismerem.

A hölgyet pár éve ismertem meg, munkahelyi kapcsolatnak indult. (már nem dolgozik nálunk) Először csak tetszett és randiztunk is párszor. Idővel sajnos beleszerettem. Pár hónap múlva tisztáztuk a helyzetet (fogjuk rá) és „baráti” viszonyban folytattuk. Nem is hiszem (már), hogy ennél többnek kellene lenni közöttünk. Elég közel engedtem, megbíztam benne. Mostanra már ismernie kellene, de úgy néz ki, nem vette a fáradságot.


Nála volt/van baj bőven, Én pedig próbáltam mellette állni, nem csak fizikálisan. (abban, amit elmondott és abban is, amit nem) Van amit elfogad, van amit nem. Ezzel nincs is semmi gond. Csak azt kell elfogadni, ami belefér. Amikor találkozunk minden rendben, nagyon jól elvagyunk, sétálunk, beszélgetünk, piszkálódunk. Olyankor mintha a kémia is működne köztünk, ezt kívülállók is észrevették már. (de ez mellékes) Elválás után meg kiakad, hogy túl SOK neki az együttlét, vagy éppen mi. (tehát Én! :-D ) Ekkor lemond mindent, és hetekig nem beszélünk semmilyen formában. Már a találka végén meg tudom mondani, hogy baj lesz-e. Elég sok nálunk a véletlen egybeesés is, amire most már ott tartunk, hogy biztos direkt csinálom. (van amit lehetetlen) Persze van direkt is, de az nem titok. Például: segíteni nem lehet véletlenül és a kedvenc helyem is pár utcára van. Bár nem egy kerületben lakunk. Nagyon bánt, hogy az elválás után kapok egy üzenetet, hogy mennyire sok ez, vagy az. Sosem mondja meg, hogy pontosan mi a baja. Csak valami általános szöveg van és mindig csak utólag. Ott tartunk, hogy az is baj, ha megkérdezem, hogy van-e kedve csinálni valamit. (mozi, séta, tenisz, bármi) Mert ugye azt is miatta találtam ki és amúgy is „most találkoztunk” ja! És kb. „nem vagyunk annyira jóban”. Ezzel az erővel mindenre rá lehet húzni, hogy miatta csinálom. És ha nem vagyunk jóban, vagy sok a "randi", akkor most minek találkoztunk? Jól érzem magam vele, de az a pár óra nincs egálban az utána hetekig tartó szenvedéssel. Mert persze Én érzem magam rosszul. Vajon mit csinálhattam/mondhattam egy ártatlan találkozó alkalmával, ha a búcsú után pár órával ilyen üzenetet kapok? Semmi gond azzal, ha valaki nem akar velem lenni, vagy nélkülem találja ki, hogy milyen vagyok. (az Ő baja, nem az enyém) Igazából semmivel sincs gond, amit a másik érez, vagy gondol. Egyszerűen közölni kell! Ha pedig így érez, akkor minek ez az egész? 1 hét minden ok (heti 1-2 alkalom), 2-3 hét „bünti” :-D


Tegnap megint ez történt. Találkoztunk pár órára, majd a végére távolságtartó lett. Este hazakísértem és pár óra múlva jött is az üzenet.

Elküldtem melegebb tájékra, mert szerintem ez így még barátságnak is sovány. (pedig nagyon nem akartam) Belefáradtam, hogy magyarázkodjak, mert valamit belekombinált a történtekbe. (és ez így elég egyoldalú kommunikáció)


Bocsánat, ha hosszú lett, de a teljes történet sokkal-sokkal hosszabb.

L31 F35


2016. febr. 8. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen tetted, nőként mondom, maga sem tudja mit akar.

Keressen mást, aki igazodik az aktuális érzelmi állapotához.

2016. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

- Nem tetszel neki / nem akar felvállalni úgy sem mint barát

- Mentális problémája van

- Te viszont meg akarod fektetni, vagy magadnak sem ismered be, vagy csak nekünk. Ezt érzik a csajok, és ez nagyon nem jó kombó ha az első megállapítás is igaz.


Dobd a fenébe, nem kell magyarázkodni, hogy ez így nem jó stb. Egyszerűen ne keresd többet, ne írj neki. Lépj tovább.

2016. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hűha, teljesen együttérzek azokkal, akik bár már 30asok, de rendkívül gyerekes, surmó 30asokkal futnak össze, még akkor is, ha azok nők, de hidd el, hogy ezt a surmóságot ugyanígy csinálják a 30as suhancok is.

Sőt velem olyan is történt, hogy pár órás kávézást beszéltünk meg egy régi barátommal (aki pár hete komoly kapcsolatot ajánlott), amire a haverjével (!) együtt jött el, majd 5 perc elteltével mentek tovább :D S még ő ecsetelte nekem azt hosszasan egyik előző este, hogy nem talál egy komoly nőt :D :D

2016. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha egyáltalán nem tetszenék neki, akkor anno egyszer sem randiztunk volna. Igaz, az már rég volt. :-) Ez a megfektetés dolog nem az Én műfajom. Nem hiszem, hogy ez lehet a gond.

És köszönöm az együttérzést! :-D

2016. febr. 8. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen hasonlít az Én esetemre. :-D

Tényleg hagyd a fenébe, jobb nem lesz!!

2016. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

En 32 eves no vagyok es oszinten, sztem teged valamifele potleknak hasznal. Ugy ertem pl unatkozik, elmegy veled mert ahhoz eleg jo tarsasag vagy, de amikor ugy erzi, hogy esetleg egy egy randi vegen ideje lenne valamit viszonozni is pl :szex, csok, ilyesmi.....akkor gyorsan visszakozik, csakhogy ne kelljen belemennie.


Magyarul havernak kivalo vagy,de nem szeretne tobbet.

2016. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Nő létemre nem értem, hogy mégis miért viselkedik így. Lehet, hogy maga sem tudja, hogy mit akar, ami egy 21 évestől is elég fura lenne, nemhogy egy 31 éves nőtől.


Ha ilyen helyzetben lennék, és a másik ember játszaná ezt a húzd meg, ereszd meget, kvázi játszana az érzéseimmel, egyszerűen nem keresném többet egy olyan üzenet után, hogy sok ez neki, meg "nem vagyunk annyira jóban". (Esetleg annyit visszaírnék, hogy 'Rendben, értem, hogy így érzel, tiszteletben tartom.', aztán próbálnám mielőbb lezárni magamban a dolgot.


Ha alapvetően vonzódnék valakihez, nem pedig baráti viszonyt szeretnék, ő viszont egyértelművé tenné, hogy a dolog nem kölcsönös, akkor inkább megszakítanék vele minden kapcsolatot, hogy le tudjam végre zárni magamban ezt az egészet, és továbblépjek, nyitott legyek egy új párkapcsolat lehetőségére.

2016. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsotok!
2016. febr. 8. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Fel a kotodestol. Sokat csalodhatott. Szerelmes Beled es fel az erzeseitol. Igy probalja leplezni. Ez tipikus. Meg sertodos lehet. Sokszor sertodottsegbol mondja, hogy tul sok neki ez vagy az.

A megoldas egy nagyon lassan kozelito kapcsolat lenne, stabil erzelmu pasassal, aki nem rohanja le ido elott az erzelmeivel. Azt erzi, hogy fuggsz tole. Ettol megijed. Szoval legyel tavolsagtartobb vele. Lazabb stilusban. Ne ereztesd, h olyan fontos Neked.


Sajnos volt ilyen tapasztalatom.

2016. febr. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ilyen érzéseket táplálna felém, nincsenek ilyen jelek. Ha lennének Én is máshogy állnék a dologhoz. Így sincs felé harag bennem, még most is védem és szeretném megérteni.

Az elég laza és távolságtartó, hogy nem keresem? (és nem kevésbé lassú) :-D

2016. febr. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!