Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robi8899 kérdése:

Szerintetek normális dolog, hogy akivel 5 éve eggyütt vagyunk nem velem tervez külföldre menni hanem egy férfi munkatársával beszéli meg elöbb a dolgokat csak mert az már volt kint és tud segiteni lakást és munkát találni?

Figyelt kérdés
A szomoru helyzet ráadásul, hogy mikor elmondta nekem ugy adta le, hogy csak ö neki tud segiteni az a személy..és megkérdezte tölem, hogy mit szolok hozzá,hogy baj e volna ha elmenne vele..és én meg majd mennyek utána ha ö már talált munkát de hangsulyozta hogy ö nem akar szakitani ,csak most ebbe a gyerekbe lát lehetöséget hogy elmennyen külföldre...és ezután én beszéltem a munkatársával és kiderült, hogy ö nem is emlitette, hogy én menni akarok vele..Mert hogy én is simán mehetnék nekem is tudna munkat ..és hogy akkor nem ért minket hogy a barátnöm miért nem szolt..Ezt érti valaki mert én nem :S,de utobbi idöbe ha több napot nálla vagyok ,,vagy otthon hagy és elmegy munkatársnöjéhez..vagy kijelenti hogy holnap már ne maradj itt menny haza..aztán másnap hiányzok azt mondja hiányzok neki mikor megyek el ..de 50km re lakunk egymástol mintha igyen szaladgálna az ember..akkor ujjév elött szakitani akart mert hogy nincs közös jövönk aztán még is szeret még se szakit mert velem nem lehet szakitani..de ha most ne megy el akkor elöbb fog szakitani mert itthon maradt és elmulasztja az élete nagy lehetöségét..a baj,hogy én meg tényleg szeretem öt.de ennek a kapcsolatnak már annyi mert hát én már kezdek megbolondulni..:S
2016. febr. 9. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megsérteni, de nagyon naív vagy. Ez a nő most készül elhagyni téged - kimegy külfödre a csávó segítségével aztán úgy eltűnnek, hogy sosem találod meg. És ők boldogan élnek, te meg sírhatsz utánuk. Zárd ezt le, amíg ki tudsz jönni belőle kis veszteséggel.


"eggyütt" :D

2016. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt kellene csak még se megy ..vagy nem tudom elfogadni, hogy ennyi volt ..de muszáj lesz!vcagy full hülyének jövök ki vagy már igy is ..
2016. febr. 9. 13:22
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem ertem miért nem mondja meg,hogy kész ennyi volt nem akar velem lenni.. hanem itt huzzuk vonnyuk egymást..bonyolultak a nök:P
2016. febr. 9. 13:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok oka van amiért az emberek nem képesek kommunikálni.

De ahogy írták az ugy is van és ép elhagyni készül azzal a pasival.

Ha menni akar menjen te meg keress mást.

2016. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Haver ezt megszívtad. Amiért nem mondja meg az pedig az az egyszerű tény, hogy még nem biztos abban, hogy ennek a 'munkatársnak' kelleni fog állandóra. Klasszikus liánozási szituácio.

De látom előre, hogy egy darabig vergődni fogsz. Mindenesetre minél előbb kimászol a kapcsolatból, annal hamarabb össze tudod vakarni magad. Csak arra figyelj, hogy ne hagyd, hogy a csaj visszasirja magát, mert tuti el fogja játszani a nagy ártatlant, és azt fogja éreztetni veled, hogy te vagy a szemét kretén. Nos, ne higgy neki.:-)

Csak bátran, és röviden. Köszönj el tőle, és szard le utána ( menj el bebas.ni a haverokkal egyebek)

2016. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem is nagyon fura (nő vagyok).Főleg,h már szakítaninis akart. Szerintemmis le akar lépni.Tudom,h rossz ez mikor szerelmes vagy, de vigyázz,mert ilyenkor könnyebben kihasznælhatnak...Én is azt gondolom,h jobb lenne, ha legalább jegelnétek a témát és szünetelnétek,legalæbb addig míg kitalælja,h mi van,meg kimegy és elrendezi a dolgokat.
2016. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6# a szerelmi bánatban lévő NŐKET használják ki. A szerlemi bánatban lévő férfiakat meg többnyire kiröhögik a nők, pedig egy férfi ebben az állapotban valószínűleg nem sírna fel éjszaka, ha egy nő kihadználná szexuálisan:-)
2016. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát még lemaradt az illetö már szerelmet vallott neki .. de barátnöm állitja, hogy lekoptatta és ö csak barátként tekint rá ..meg hogy neki nem tetszik a csavó mert mindent mond rola hogy mennyire nem jön be neki..bár kétlem hogy bevallaná az ellenkezöjét..és csak nagyon jo barát..Meg napokba 2 szer csak ránéztem mikor telozott láttam ir valakinek ok hogy semmi közöm hozzá mi van a telojába .. de furán viselkedett csak azért se nem mondta meg kivel irkált..hanem még ott voltam inkább félorát lerakta a teloját,,és mikor nem voltam vele mutogatta hogy csak az rokonanak irt nézem meg.. ok ,, de utána napokba megint ez történt .. és én már csak azért is faggatom mert nem mutatja meg nekem nem volna titkolni valom simán megmutnám.,hát igy kaosz minden körülöttem .tuti nem lesz könnyü mert egyedül vagyok..bizalmam nulla semmi se jo de még se tudom ott hagyni hát padlon leszek már vagyok ..de majd lesz jobb ..azért köszöm a válaszokat hátha sikerül könyebben döntésre jutni!!!
2016. febr. 9. 15:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Skac, mondom, kamuzik, sőt ezek szerint a csávó is kamuzik neked.

Tudom mi jár a fejedben, nyugodtan kijelenthetem, hogy sokan jártunk a cipődben. És nem, nem lesz jobb, nem igaz az, hogy a te csajod biztosan nem olyan stb. De olyan. Addig fogd fel, amig nem lesz nagyon nyilvánvaló, hogy hülyének vagy nézve, mert 'felejthetetlen élményben' fogsz részesülni. Ne szopasd magad.

2016. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szerintem is csak hazudozik..meg belegondolok nem tudok hinni se neki,,mert ujjév után is azt mondta szeret .velem akar maradni.de pár hétre bevalotta hogy csak mondta h szeret de viszont ugy gondolta hogy nem akar velem lenni..csak nem mondta ...na most én valakit szeretek akkor övele tervezek vele akarok lenni.stb.mindig mondja de ömindig szeretni fog .:Ja azért mással tervezi az életét..az a baj,hogy sok rosz dolgot elnéztem neki ahogy viselkedik.. de még se kapcsolok,hogy lépnem kell ebböl a kapcsolatbol..pedig nyilvánvalo..és igatok van hogy minnél elöbb..mert csak lefelhuz..
2016. febr. 9. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!