Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad nekem ezt elintézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad nekem ezt elintézni helyette? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje együtt vagyunk a párommal, azóta nem megy sehová, inkább itthon ül velem. Pár hónapja említette, hogy szívesen beülne valahová beszélgetni az egyik legjobb barátjával, aminek én nagyon örültem, de elfelejtette felhívni. Aztán megint eszébe jutott, meg megint és megint és persze a vége mindig ugyanaz lett. Mindig megtervezi, aztán elfelejti. Mennyire lenne jó ötlet, ha én beszélnék ezzel a baráttal hogy próbálja meg elhívni, hátha végre összejön, és tudnának egy jót beszélgetni. Szabad nekem ebbe beleavatkozni?
2016. jan. 21. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólj nyugodtan a barátjának, hogy hívja el! Ezen kívül érdemes lenne egy pszichológust is felkeresned, mert a párod életvitele baromira abnormális.
2016. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! A párom is ugyanilyen!!!! Fél éve ezt mondja, amit a te párod!!! Írogatnak egymásnak, de talit nem hoznak össze!
2016. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő ilyen itthon ülős típus.
2016. jan. 21. 10:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szelektív a memóriája. Még felhívni is elfelejti. Nem is tudom mikor beszéltek utoljára.
2016. jan. 21. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd rá... én se intézem a párom helyett az ő dolgait.

Ne foglalkozz vele, nem a te gondod.

2016. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!