Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakire 30 évesen találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakire 30 évesen találok rá és igazán szeret, akkor nem fogja zavarni, hogy csak egy párkapcsolatom volt előtte másfél évig 19 éves koromban?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemhogy zavarni nem fogja, de érdekelni sem.
2015. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Nem zavarja.
2015. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Normálisabbakat nem zavarja, a többiek meg gondolom, neked sem számítanak. :-)
2015. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki fog röhögni.
2015. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem kifejezett pozitív dolog, ez azt mutatja hogy nem vagy kiégve és komolyan fogod venni a dolgot.
2015. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fog zavarni.
2015. nov. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Talán jó lett volna még azt is beleírni, hogy fiú vagy vagy lány :-) de mindegy, az én véleményem szerint, ha lány vagy, és normális fiúval jössz össze, akkor azt nem fogja zavarni, se érdekelni, viszont ha önbizalomhiányos, és másoknak megfelelni akaró alkat, akkor lehet hogy zavarni fogja, feltesz magának hülye kérdéseket, amiket például ezen az oldalon is lehet olvasni. Mint például, hogy "túl kevés pasija volt/ túl régóta nem volt a csajomnak, lehet hogy valami gáz van vele" -ezesetben viszont nem nagy jellem, és nem alkalmas komolyabb kapcsolatra, csak ha kivetkőzött a megfelelési kényszerből.

Ha fiú vagy, akkor azt mondom, minden lány értékelni fogja, kivéve a filléres ribhancokat.

Szóval szerintem inkább legyél rá büszke, hogy nem adtad össze magad mindenkivel, hidd el, egyik nemnek se használ, a közvélekedéssel ellentétben, elmaradott középkori buzgók, akik szerint értékesebb a férfi aki sok nővel volt.

2015. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy iqbajnok az aki képes lepontozni egy választ, csak mert neki épp nem tetszik. A kérdezőnek írtam, majd ha neki nem tetszik, szól.
2015. nov. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le. És igen, egy önbizalomhiányos taplónak érzem magam, aki jobb ha cölibátust fogad és még nőre se szabad ránéznie, amíg rendbe nem teszi magát.
2015. nov. 26. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!