Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk van közöttetek, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van közöttetek, olyan akinek abszolút nincs humorérzéke?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.
2016. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

- Mit csinál Hannibal Lecter, ha a jehova tanúi véletlenül hozzá csengetnek be?

- ???

- Emészti a látottakat és a halottakat. XD

2016. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan ember akinek ne lenne.

Csak olyan társaság vagy személy aki mellett nehezebben oldódik fel.

2016. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Márpedig én ismerek olyat, aki teljesen fel tud oldódni szinte bármilyen társaságban, de közben meg semmi humora nincsen, csak összevissza beszél mindenféle hülyeséget, szerintem észre sem veszi magáról, hogy mennyire szerencsétlen.

2016. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
össze vissza beszél stb ez a leggyakoribb tünete annak ha valaki nem oldódik fel
2016. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan van, egyébként meg humor és humor között is van különbség, ahogyan humorérzékek között is. Plusz nem mindegy, hogy mikor poénkodsz, vagy hogy a másik ember éppen vevő-e erre.
2016. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno felajánlottak egy gyógyszert a pubertás idején, hogy a humorérzékemért és a memóriámért cserébe hatalmas farkam nőne tőle..
2016. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!