Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő kifordul magából ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő kifordul magából ha egy rövid ideig nyeregben érzi magát a nagy KOPP előtt?

Figyelt kérdés

Vagy csak én taliztam ilyenekkel?

Ha bármilyen kis mértékben elgyengültem akár csak egy pillanat erejéig, akkor a fejemre nőtt mindegyik. Ha volt nála Adu, egyből fenyegetőzött. De ez is kapja már a koppanást, csak nem értrm, hogy miért kell állandóan kísérletezni? Nem lehet elfogadni a helyeteket, helyünket a világban?


2016. febr. 9. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd? :D
2016. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Random szituációk.

Pl.: nállam nem volt pénz(tárcám otthon maradt), nála igen, és visszaélt a helyzettel, nem akarta a mozit kifizetni csak ha 2 napig nem találkozunk.

2016. febr. 9. 20:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Te aztán hülyékkel jöttél össze.

Eleve mi az összefüggés az én fizetek és a nem találkozunk között? Kellően logikátlan a hölgyemény.

Bár párom szerint én ütök el az átlagtól és nem a többiek furák.

Mindenesetre a barátnőim és én sem ezt a viselkedési fajtát használjuk szóval találhatsz még olyat aki ennél értelmesebben gondolkozik.

2016. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"nállam nem volt pénz(tárcám otthon maradt), nála igen, és visszaélt a helyzettel, nem akarta a mozit kifizetni csak ha 2 napig nem találkozunk"


mi van??? :D hol az összefüggés?


figyi, már bocs, de ha folyton retardáltakkal jössz össze, akkor valahol te is az vagy.. :D

2016. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan valamivel felidegesíted őket,és nem az a baj,hogy "meggyengülsz".Valószínű főleg azzal,hogy éreztetted,hogy hogy lenézed a nőket.....

Amúgy kifejhetnéd azt is,hogy hol van a helyünk....

2016. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az ágyban :D
2016. febr. 9. 21:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Hol is van a helyünk, ha már így felhoztad a kérdést?
2016. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezeket a nőket TE VÁLASZTOD! Máskor válassz körültekintőbben! :)
2016. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól is teszed,ha szakítasz velük.Legalább lehetőséget adsz nekik,hogy olyannal legyen akit megérdemli őket.
2016. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy más miatt fordultak ki magukból? Nem biztos, hogy Te váltod ki belőlük mindig, csak Neked így jön le. Ha egy nő kifordul magából, annak nem biztos, hogy Te vagy az oka! Kissé sérült lélek vagy..szerintem ...millió más oka lehet ennek a női viselkedésnek, egyéb történések is vannak rajtad kívül.
2016. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!