Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív szinglik, ti beszólt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agresszív szinglik, ti beszóltok a látványosan szerelmespároknak az utcán, elkezdtek velük kötekedni, sértegetni őket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"agresszív szinglik" ez jó. :D

Egyébként soha senkinek nem szólok be az utcán, csak akkor, ha nekem van belőle kellemetlenségem.

Mit érdekel engem, hogy ki kivel vagy együtt. Komolyan, aki ilyenekkel foglalkozik az inkább költözzön fel egy hegyre.

2016. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
max az ostoba tahó prolik viselkednek így.
2016. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ha nincs nőm hangosan szoktam kétpofára röhögni,néha mutogatok is méla undorral az arcomon...
2016. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó,hogy beszólok ezért vagyok agresszív szingli.

"előttem ne ölelkezzetek és csókolózzatok:D csúcs mik jutnak eszedbe:'D

2016. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én tojással szoktam dobálni őket, meg mindig hordok magamnál ilyen összecsikható transzparenst, hogy bárhol tudja tüntetni, ha meglátok egy párt.
2016. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valami barom politkusnak volt ilyen frázisa, hogy 'single hordák'. Na pont olyan ostoba vagy, mint ez a majom volt.
2016. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szingli részeg koromban bevallom, volt ilyen :D ezt hívják irigységnek :D
2016. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de tényleg mikor szingli voltam és buliból részegen mentem haza minden utcán smároló párnak odanyögtem, hogy jézusom menjetek szobára, vagy valami ilyesmit :D
2016. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
en szoktam. mogejuk ulok es rajuk kohogok amikor csokoloznak. nekem ne cupppogtassanak, se a zebranal. amit pedig meg szeretek hogy elokapok a telomat felveszem oket es kozben odamondom nekik hogy "ez az, adjad neki" erre altalaban rogton abba hagyjak es felhaborodnak. aztan amit meg szeretek nekik mondani hogy "mi van nincs penzetek hotelre?" vagy pedig "mi van fiucska, de kanos vagy, nem verted ki otthon mielott eljottel". ha pedig csaj akkor azt mondom hogy nem kaptad meg ami jar neked otthon.
2016. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 kár hogy a való életben lehajtott fejjel és könnyes szemmel mész el az ilyen párok mellett :)
2016. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!