Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csak tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak tanácsot szeretnék, nem bírálatot.

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok,24 éves házasságban élek. Mindig a család volt az első, ebben semmi nem tudott megingatni.22 éves fiunk van, egy szem gyerek, dolgozik jól keres. Elhidegültem a férjemtől, és képbe jött valaki. Arab. Főorvos. Imád. Mit tegyek? Semmi nem volt köztünk még, de elhalmoz a kedvességével, szeretetével, egész éjjel írogatunk, szóval azt adja, amit kb. 10 éve hiába várok a férjemtől.Még mielőtt savaznátok, én mindent megtettem a házasságunkért, a férjem az, aki elkényelmesedett, és abszolút minden természetes. De Ő..Nem mondom, hogy nem szeretem a férjemet, de nem hazudok, ha azt mondom, hogy ezt a ragaszkodást, szeretetet még az elején sem kaptam meg tőle... Adjatok eszet !
2016. febr. 10. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a törődést már eleinte sem kaptad meg,akkor felvetődik a kérdés...hogyan tudtál leélni mellette 20+ évet?

Mivel a gyerek nagy, önellátó, vele úgymond már nincs gond.

Nem tudom mennyire vagy anyagi függésben a férjeddel,ilyen hosszú idő után nem lenne könnyű az elválás semmilyen szempontból,de én a helyedben kezdenék megbarátkozni a gondolattal,a válással.

Nem tudom milyen a házasságod,mennyire lenne menthető, ha úgy gondolod semmiképpen sem,akkor hajrá, egyszer élünk!

Persze a veszély mindig megvan,2 szék közül a pad alá eshetsz....

2016. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most vegulis mi a kerdes?Nezd, ha egy kapcsolatot nem apol mindket fel az elobb utobb ellustul, ellaposodik ez torvenyszeru. Az, hogy most van egy arab trubadur az szuper, de ha o oenne a ferjed, nos a kapcsolat x ev utan is lapos lenne, ergo ugyanott lennel ahol most vagy.


Nem szkeptikus vagyok, de az ilyen fellanagolasok nem tartanak sokaig, konkretan addig tartanak amig a felek ossze nem koltoznek es nem nehezul rajuk a hetkoznapok nyuge. Szerintem elvezd ki.


Ezalatt azt ertem, hogy eld meg azt ami van, tartsd meg szeretonek amig mindkettotoknek jo, hozd ki belole a maximumot es kozben probalj ebbol a boldogsag energiabol adni a ferjednek, tehat menjetek el tanacsadohoz ilyesmi.


Az h Arab egy hatalmas kulturalis kulonbseg es tudom tudom, o nem olyan Arab, o civilizalt, meg itt szuletett blah blah....a kulturalis kulonbseg megvan amit nehez athidalni.


Masreszt oke, a ferjed unalmas, de hidd el valamiert egyutt vagytok, x evet lehuztatok joban rosszban, ismered, szamithatsz ra. Lehet h nem olyan lelkes mint husz eve, de alapvetoen ugyanaz a srac mint akit husz eve megismertel, csak mas kiadasban.


Sztem csak akkor hagyd el, ha mar nem szereted es elkepzelni sem tudod h vele eld le a hatralevo eleted. Ezt sokszor meg kell gondolni, atragni de ahelyett, hogy magadat okolod/hibaztatod es gyotrodsz azon, h te most megcsalod a ferjed, ahelyett inkabb elvezd ki h van egy pasi akivel rajongtok egymasert, akivel minden klassz es ujra 18-nak erzed magad.


Az elet rovid, a kegcsalas nem idealis, de ha mar megtetted akkor hagyd a manoba a lelkfurit, ne szivasd ezzel magad, csak elvezd ki amig kehet es ne verd nagydobra:-)Nem te leszel az elso es az utolso a vilagtortenelemben akivel ilyesmi tortenik, szoval take it easy:-)


De azert kerdezd meg magadtol h erdemes e megmenteni a hazassagodat es ha igen a valasz, akkor az egy nagyon pontos iranytu.

2016. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem kaptam meg eleinte sem, de nem is hiányzott, hiszen ha nem ismered pl. az alma ízét, akkor hogyan hiányozna? Anyagilag független vagyok, van egy kisebb örökségem, amihez nem nyúltam évek óta.... Tanácstalan vagyok... Lehet tényleg egyszer élünk, és utánam a vízözön :)
2016. febr. 10. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj.....

Van egy felnőtt fiad, aki már önfenntartó, lassan kirepül a családi fészekből, meg fogja érteni, ha a válás mellett döntesz. Egy ellaposodott házasságban élsz, a leírásod alapján boldogtalanul, szóval kevés érvet tudok felsorolni, hogy miért ne vágnál bele. Ha egyedül fenn tudod tartani magad, akkor próbáld ki a másik férfivel hátha boldogabb leszel.

38F

2016. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem savazni akarlak, de muszáj volt pont egy arabot kiszúrni? Íszonyú sokat fogsz még szívni miatta. A többségük az elején a csillagokat is lehozná az égből utána meg a tulajdonának tekint. Légy óvatos.
2016. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt írod,anyagilag független vagy.

Akkor mire vársz?

Hajrá:)

2016. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Még mielőtt savaznátok"

Azt majd megteszi az arabod, amikor szakítani akarsz vele...

2016. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!