Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már hátrányos helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hátrányos helyzetben magad azért mert nő vagy?

Figyelt kérdés
Ugye sokat hallani férfiuralomról meg a nők hátrányos helyzetéről. Érezted már hátrányosan magad akár kapcsolatban, akár nem azért mert nő vagy? Pl. fizikai gyengeséged, gyerekvállalás, egyebek miatt?
2016. febr. 10. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem jövök össze olyanokkal, akik éreztetnének ilyet, hogy ők előnyben lennének. Pl barátom erősebb nálam, de nem agresszív velem, így nem ér hátrány az ereje miatt. De egyéb területeken sem vagyok hátrányban.
2016. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. Egy családnál dolgoztam és a családfő kikezdett velem. Mivel nő vagyok rám csorgatta a nyálát én meg nem éreztem magam biztonságban, mert sokkal gyengébb voltam nála. De ha férfi lettem volna szerintem akkorát leb@**tam volna neki, hogy megbüdösödik.
2016. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem
2016. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a gyerekvállalásnál érzek némi hátrányt. Egy kisgyermekes anyát sokkal kevésbé szívesen vesznek fel a munkavállalók és egy terhes nőt szívesebben rúgnak ki ha megtehetik. Egyik ismerősöm járt így. 3 éve dolgozott a cégnél panasz nem volt rá ám mikor elkezdett nőni a pocakja kirúgták az elégtelen teljesítményre hivatkozva.
2016. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is a munkavállalásnál hátrány. Egy nőnek a gyerekvállalást is bele kell préselnie az életébe a munka mellett. Szerintem a fizikai gyengeség is lehet hátrányos, sajnos.
2016. febr. 10. 21:55
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Én igen. A fiúknak többmindent szabad,mint a lányoknak. Kevesebb a tilalom. Én hiszek a ferfi-női egyenjogúság fontosságában,bár ritkán valósul meg.
2016. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szabad több mindent a fiúknak, akkor szabad, ha hagyják nekik...
2016. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Soha nem tudom őket lebirkózni. Persze, eljátsszák, hogy jaj, milyen gyengék, aztán kb. két mp. alatt a földre tepernek :D


Egyébként poénra vettem, de volt már, mikor a pasas fogdosott (rokon!), meg bulihelyen nem tudtam levakarni a részeg csávót (pedig mindig gyatyó-póló kombó, minim. smink), szóval ezek nem jók.

Munkakeresésnél a leendő gyerek miatt.

2016. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban: igen éreztem. Pláne mikor konkrétan férfi munkaerőt keresnek egy olyan munkakörre, amit nő is be tudna tölteni.


Párkapcsolat: mindkét esetben. Első és második (jelenlegi) kapcsolatomban is. Családtagjaiktól konkrétan, amikor cseléddé akartak faragni, mert a nőnek ez meg az dolga kiszolgálni férje "urát" körülbelül. Na ezt be is fejezhetik nekem... Az ex sokat hangoztatott olyat, hogy csak nő vagy, ja meg a konyhában a helye a nőnek. Igen, nő vagyok, de már nem az övé ennek köszönhetően. Az efféle problémák a férfiak hülye neveltetéséből adódik, hogy agyonra kiszolgálják őket és a feleséget pótanyukává akarják varázsolni az anyósok, vagy a mamák, vagy a rossz példát amit láttak az apáktól... Szerintem.


Lényeg, hogy éreztem már hátrányos helyzetben magam.

2016. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
azok írták hogy nincsenek hátrányban akik még nem tapasztalták meg egy kisgyerekes anya hátrányos helyzetét, vagy egy férfikolléga kioktató lesajnálását, szóval nem nők, hanem életkezdő lányok.
2016. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!