Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, milyen érzés olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen érzés olyan férfival randizni, kapcsolatban lenni akinek hatalma van?

Figyelt kérdés
emberéletekről is dönthet(nem sün)
2016. febr. 11. 12:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem lennék olyan férfivel, aki ilyen helyzetben a "hatalom" szót használja a "felelősség" helyett.
2016. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Akkor sorozatgyilkos?

Mégis ki az, aki emberéletekről dönthet?

2016. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Biztos jo. De en tavoltartanam magam. A bergyilkos meg belefer, de a tobbi nem.

Bergyilkos? Biro? Onallo birosagi vegrehajto? Orvos?


N

2016. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolja, hogy ez a legfőbb tulajdonsága, és még a gyakorin is erre veri magát, akkor elég kellemetlen. Engem nem az érdekel, mit dolgozik, hanem hogy milyen ember. Sokakból a legrosszabbat hozza ki, ha hatalmat kap a kezébe. Tudod, felteszik a sza.rt a polcra, és egyből lekvárnak képzeli magát.


Nekem nem jön be, ha pasi erőfitogtatással, nagyképűsködéssel, meg hasonlókkal kérkedik.

A magabiztos férfinak erre nincs is szüksége.


Ez kicsit olyan, mint amikor a gyerek rángatja anyu szoknyáját, hogy nézd mit tudok, nézz engem, anyu nézd, anyu ügyes vagyok, anyu én ötöst hoztam.... Felnőtt férfi tényként kezeli, hogy neki van egy ilyenje, nem él vele vissza, nem tekinti értéknek, nem gondolja előnynek. És ahogy első is írta, van benne elég felelősségérzet, ha már életek is függnek tőle.


Ha kiderül, hogy nagyképű, arrogáns, beképzelt tahó, akkor nem hozom magam kínos helyzetbe mellette, és szépen kitessékelem.

2016. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Én kamion sofőr vagyok... Akkor nekem is hatalmam van? :D
2016. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

off: "Semmi hatalmad nem lenne, ha nem kaptad volna onnan fentről..." - Biblia


on: A felelősséget jobb kifejezésnek tartom arra, hogy akár emberéletről is dönthet, mert jobban kifejezi egy ilyen pozíció lényegét, legyen az akár egy vezető, egy orvos, egy képviselő, egy jogi szakember... stb.


Egyszer randiztam egy joghallgatóval, nem lett belőle több, de a jogi ügyeimet sem merném rábízni.

2016. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem errefelé akartam elvinni a dolgot :D hanem arra hogy a nők nagyrészének attól is nedves a bugyi ha van hatalom. mert nem mindegy hogy földszint vagy penthouse
2016. febr. 11. 12:32
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

És ha tudnál olvasni, akkor látnád, hogy a nők erre igen magasról kakilnak, mert őket az érdekli, hogy milyen ember.


Csak mivel senki se írta, hogy úúúú, hát már a gondolattól kétszer elélvezett, így az az érzésed, hogy nem értették a kérdést.


De, értettük. Megválaszoltuk. Le van tojva. Aki erre föl is vág, azzal kávézni se szívesen megyünk.


Egyéb kérdés?

2016. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
De milyen munkakörökre érted azt, hogy hatalma van valakinek??? Aki emberi életekért felelős, annak maximum felelőssége lehet.
2016. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Ő se tudja, hogy milyen munkakörről van szó. Csak lovagol azon a sztereotípián, hogy a nők a hatalomra gerjednek.

Aztán meg a pénzre, a menő autókra, és arra, ha a pasi ismert világsztár. És persze legyen izmos és jóképű is.

Mert a nők már csak ilyenek... nekik csak ez kell....

És az ilyen szegény, átlagos pasiknak, mint a kérdező, soha nem is lehet barátnője...


CSAK annak van csaja, aki milliárdos, hatalma van, és jól néz ki.


Én meg ilyenkor már csak legyintek, hogy megint egy agyhalott, kanos kamaszgyerek, akinek a fejében a nő, a csaj és gengszterri.banc ugyanaz.

2016. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!