Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megmutattam magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmutattam magam az érzékeny oldalamról, pozitiv lehet a lány felé, ha ő is picit érzékeny?

Figyelt kérdés

a leányzó kifejezetten gyermeklelkű, nem az a nagyon kemény alkat, régóta ismerjük egymást. Most hadd ne részletezzem, de kimutattam énis az érzékeny oldalamat, sírtam előtte... 3 év után, ez új oldalam. A reakciója olyan mélyen elgondolkodós, elkomolyodós lett.

Vajon mit gondolhat belül?


2016. febr. 11. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ, miért sírtál. Most fogalmazzam meg drasztikusan, hogy mit gondol általában egy nő, amikor egy síró pasast lát? Nagyjából ezt: "Hát ez meg mi a f#szért bőg?" Na pont ennyire "érzékenyek".
2016. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnie kellett volna? Nem hiszem, hogy baj lenne, sőt.
2016. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Semmi pozitívra ne számíts ezzel kapcsolatban, az sem lepne meg, ha a barátnőivel már ezen röhögött volna párszor.

Mindenesetre biztosra vehet, hogy mégegyzser iylesmit nem szivesen látna.

2016. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ember vagy, így te is rendelkezel érzésekkel. Engem inkább megnyugtatna, hogy nem egy pszichopata a párom, másrészt pedig örülnék, hogy fel meri előttem vállalni a sebezhetőségét.


L

2016. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sajnált és meglepődött.


Az én barátom sokszor sírt már előttem, és soha nem beszéltem ki a barátnőimmel, nem nevettem ki, és nem gondoltam semmi rosszat. Inkább örülök, hogy érzékeny, és meri magát vállalni előttem.

2016. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha régebb óta ismered,szerintem nem gáz.

Bár én életemben nem sírtam senki előtt,mondjuk ez nevelés kérdése azt hiszem.Egyébként nem szégyen.

A reakciója normális.

Kérdés milyen ember, ha nem túl sok intelligenciával rendelkezik,lehet le fog nézni.

2016. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4essel értek egyet.
2016. febr. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Manapság így mennek a dolgok: virtuálisan sírunk, nevetünk, szeretünk. Bár nem hallom, nem látom, de a másik sír. Állítólag.
2016. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már jártok vagy nem? Mert ha igen, akkor szerintem gáz, hogy 3 év alatt egyszer sem látta az érzékeny oldalad. Manapság már annyira nem menők a kőkemény férfiak nem sírnak típusú emberek... Ha még nem a barátnőd, az más. Teljesen természetes volt a reakciója. Normális ember nem röhög ha a másik sír, hanem elkomolyodik. Biztos kicsit zavarban is volt, hogy miként reagáljon.
2016. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!