Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok, számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, számotokra ez nyalizásnak tűnne, vagy inkább örülnétek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, a helyzet kicsit bonyolult, nem tudom, ő érez-e valami pluszt irántam, talán igen. Személyesen ismerjük egymást valamelyest, de még nem találkoztunk kettesben. Valami mindig közbejött, ami miatt el kellett halasztanunk, pedig elvileg ő is benne van. A lényeg, hogy találkoztunk volna, szombaton felhívtam, megbeszéltük, hogy ma valószínűleg neki is jó lesz, és hogy még részletesebben megtárgyaljuk. Tegnap ráírtam, hogy akkor jó-e, de visszaírt, hogy a vizsgaidőszak után kicsit hazament, és lesz egy kisebb műtétje, mert megbetegedett. Nem tartom őt hazudósnak, nem feltételezem, hogy csak ki akart volna bújni, egyébként is mondta a múltkor, hogy valószínűleg hazautazik. Szóval felhívtam, és megérdeklődtem tőle, hogy mikor műtik, mondtam, hogy amint tud, írjon, meg is ígérte, és azt is mondtam neki, hogy vigyázzon magára. Megköszönte, hogy hívtam, mondta is, hogy kicsit fél, a suliban is vannak bonyodalmai, úgyhogy nem volt igazán jó kedve, meg lehet, hogy otthon nem is akart annyira beszélni, de azért megígérte, hogy nem felejt el szólni. A kérdésem az lenne, hogy nem ráakaszkodás-e, hogy ilyen sűrűn hívtam, meg hogy nem tűnik-e hízelgésnek így. Szeretném éreztetni vele, hogy fontos nekem. Lányok, ti örültetek volna, ha valaki így megkeres benneteket? Köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 9. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez így teljesen rendben van. 20N
2016. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel engem is a srác akkor örülnék, ha nem érdekel akkor nem.
2016. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, akkor örül, ha nem, akkor ráakaszkodás...Ilyen egyszerű. Mindenesetre, ha az utóbbi áll fenn, akkor remélhetőleg jelzi a csaj, hogy nem vagy pálya neki.
2016. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Hát nem tudom, ő volt az, aki kezdettől fogva olyanokat mondott, hogy mennyire örül, ha beszélünk, ha írok neki, simán megadta a számát is, meg voltak furcsa megjegyzései, a múltkor 14 percet beszéltünk telefonon úgy, hogy én hívtam, és akkor is azt mondta, hogy örül, hogy hívtam, szóval szerintem ha nagyon utálna, akkor lerázott volna rövid idő után. De ki tudja, én képtelen vagyok kiismerni a női lelket és gondolkodást.
2016. febr. 9. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ha azt mondom örülök,hogy hívtál az úgy is van.Az,hogy valaki után érdeklődsz még nem nyalizás,majd találkoztok biztosan.
2016. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó úton haladsz, nekem ez nem tűnne nyalizásnak. Ezzel csak azt tudatod vele, hogy fontos neked ő és hogy érdekel téged hogy mi van vele.
2016. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amikor egyszer hívtam, hogy felköszöntsem, éppen aludt vizsga után, mondtam neki, hogy rosszkor hívom, de azt mondta, hogy annyira örül, hogy hívtam, és hogy nem zavarom, és utána később megint mondta, hogy nagyon örül. Szombaton is megbeszéltük, hogy vagy ő, vagy én megírjuk, hogy mi legyen, aztán és tegnap ráírtam, és ő szabályszerűen bocsánatot kért, amiért nem írt, de mondta, hogy alig él, és örült, hogy a tárgyait fel tudta venni, úgyhogy lehet, hogy ez csak udvariasság, de szerintem ha nagyon a terhére lennék, akkor nem mondana ilyeneket, és nem tartanám őt hazugnak, bár annyira nem ismerem őt, de úgy gondolom, hogy ha mondjuk hívom, akkor egyszerűen figyelmen kívül is hagyhatná, vagy gyorsan lerázna, és valószínűleg nem beszélgetne velem negyed órát, még akkor sem, ha pl. unatkozik.
2016. febr. 9. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Túl bonyolítod a dolgot,nem zavarod ha örül neki.

Mondjuk ha nem venné fel soha az már egy jel lenne:)

2016. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Már annyian hazudtak nekem, és annyiszor égtem be, hogy nem nagyon tudok hinni senkinek sem. Sokszor hittem azt, hogy nyert ügyem van, aztán meg kiderült, hogy tévedtem, vagy csak egyszerűen félreértelmeztem a "jeleket". Mondták már nekem, hogy jó velem beszélgetni, meg végre egy értelmes férfi, aztán eltűntek, olyan is volt, aki a szemembe hazudta, hogy szívesen eljön velem x helyre, de ő is eltűnt, úgyhogy már végképp nem tudom, hogy kinek és minek higgyek.
2016. febr. 10. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!