Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyivel könnyebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel könnyebb az élet egy csinos nőnek?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos férfi vagyok. Az életben mindent nekem kellett önállóan elérni. Karriert építeni a semmiből vért izzadtam mire állást találtam keservesen lediplomáztam hogy jobb állásom legyen. Saját erőből mindent az életben. Mert férfi vagyok elvárjám az önállóságot.

Ismerek egy lányt aki csinos. Sose tett semmit az életben, minden elé volt rakva mert ott van Gábor a pénzes pasija és ő a nő neki ez jár. Nekem még egy átlagos szegény barátnő sem jut.


2016. febr. 12. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

SOHA ne irigyeld egy ilyen, vagy ehhez hasonló ember életét. Tudod, számos példát látok, sajnos a saját nővéremet is, aki alá az életben számtalanszor alá volt téve minden, neki a nagy dolgokért sosem kellett megdolgozni, és most egy teljesen boldogtalan, felszínes, céltalan embert látok benne, akinek csak az számít, milyen ruhát vesz fel holnap, mikor megy manikűröshöz, és ami a legszomorúbb, nincs mire büszkének lennie az életében. Nem mondhatja azt semmire, hogy igen én ezt véres verítékkel értem el, ez az én érdemem. Hidd el, ennél szomorúbb nincs. És, ha körbenézel a mai fiatalokon, tisztelet persze a kivételnek, számtalan példát találsz erre. De te legyél büszke, hogy megdolgoztál sok mindenért.


25 N

2016. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Nemcsak egy csinos nőnek, hanem bármilyen nőnek, ha így akar élni.
2016. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 omba ***** válasza:

Annyiféle embert ismerek én is... de hát miért érdekes, hogy másnak másmilyen az élete?

Én is saját erőből értem el mindent, amit elértem, mert férfi vagyok, - és teszek az elvárásokra.

Élek. :D

2016. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
munkahelyet találni sokkal könnyebb, az biztos. meg könnyebb munkát is kapnak. például elég egy edzőterem pultja mögött mosolyogni és erre már pénzt kapnak.
2016. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Első, szerintem a nővéred magasról tesz rá, hogy elérte saját erőből bármit. A kérdésben szereplő típusú nők egyébként azt gondolják, hogy amilyük van, ahol élnek, azt maguk érték el. Nem pedig Gábor, a pénzes pasijuk. Nem izgatja őket, hogy ez nem így van.
2016. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
70%
Sajnos a világon a legnagyobb mértékű rasszizmus, az esztétikai rasszizmus. Szóval, szerintem sokkal könnyebb egy csinos nőnek, akár magánéleti szempontból, akár a munkahelyen, mint egy nála, csúnyábbnak. Ugyanez igaz, a ferfiakra is, sokkal könnyebb egy vonzó férfinak, mint egy kevésbé vonzónak. De a munkában sokkal könnyebb érvényesülni férfiként. A férfiak többet keresnek ugyanabban a beosztásban, könnyebb férfiként karriert építeni, mint egy nőnek. Magánéleti szempontból is könnyebb egy férfinak. A férfiaknál nem olyan sarkolatos gond, az öregedés, elhizas. Gyerekvállalasnal nem szakad rá annyi uj szerep mint egy nőre stb. Ezek tények. Na de ilyen a világ! Szóval vhogy így van a sorrend: legjobb a vonzó ferfiaknak, utána vonzó nőnek, csúnya férfi, csúnya nő. A szépség szerintem elég relatív, úgyhogy ahelyett hogy siránkozol megvaltozhatatlan dolgokon, és irigykedsz, probalj meg inkább vonzóvá válni.
2016. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

''A férfiak többet keresnek ugyanabban a beosztásban''


Ezzel a baromsággal le kellene már állni, mert kamu. Nem keresnek többet ugyabban a beosztásban. Átlagban keresnek többet a férfiak, mert többnyire magasabb beosztában van a többségük.

De ugyanannál a cégnél a férfi titkár pont ugyanannyit keres 2 év munkaviszonnyal, mint a titkárnő ugyanennyivel.

2016. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Diplomát viszont neki sem adnak a két szép szeméért. Esetleg eltartja a pasi elég szépen, de ettől még nem lesz emberileg több.
2016. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
:D
2016. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én átlagos lány vagyok és soha nem kaptam semmit a két szép szememért, ugyanazon mentem végig, mint te, de közben hallgatnom kellett, hogy nekem könnyű, hisz lány vagyok...


Ne hidd, hogy minden nő csak úgy a segge alá kap egy kész életet, annak mindig ára van. Ha nem értél el semmit az életben, akkor végső soron te is csak valaki "tulajdona" leszel. Ez nem mindenkinek fekszik...

2016. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!