Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan férfiről, akinek megvan mindene, de semmit nem hajlandó fizetni egy nőnek, és anyagilag támogatni sem?

Figyelt kérdés
Elsősorban nők válaszára volnék kiváncsi.

2016. febr. 13. 22:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
82%
A szándék hiányzik belőled tahókám. Nincs hiba a felfogásodban, de így mindenki megfog utálni téged.
2016. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

# 12


Nem hinném, hogy tahó volnék.


Csak egy Kib"szottnagy szarvasmarha.


A nő akit szerettem több mint 10 évig, akit támogattam éveken át havi 2 kilóval, akinek kocsit vettem, akire milliós "projektet" bíztam, kb egy éve egy négerrel csal össze vissza aki az usába meg dominikára meg a fsz tudja hova hordja.


Ennyi egy nőnek?


Aki többet költ rám oda tartom a valagam?

2016. febr. 13. 22:36
 13/31 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik szomszédom a másodikról pont egy sóher állat. Saját magát is sanyargatja, akkora zsidó, viszont olyan bombanőkkel mászkál, hogy az állam leesik. Középvezető, lazán kaszálja a havi nettó 350-400-at, amiből szinte kizárólag a rezsire költ, meg némi kajára. Dugja őket pár hétig, aztán cserél, de egy fillért nem költ egyikre sem. :D
2016. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Ennek a tetves négernek meg nem gond lakást bérelni az oktogonnál, otthon meg állítólag négy kölök várja meg az asszony.

Régebben egy ötlethez néztük ki közösen reklámarcnak, sportmúltja is van. De aztán mégsem jött össze a dolog kevés volt neki 8 millió, végül valami arabokkal szerződött le szóval még látásból ismerném is.


Aztán ez derül ki, és bizonyosodik be.

2016. febr. 13. 22:47
 15/31 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Utálnék olyan pasival randizni, aki fillérig kiszámolja a saját részét egy étteremben, egy kapcsolat így nem működik. Zsugori alak vagy, ami hihetetlenül lelombozó. Külön kasszán lenni egy dolog de mi az, hogy nem vagy hajlandó? Szerintem az alap, hogy ha komoly párod van, akkor a pénz nem kérdés. Vedd ki a fejed a s-ggedből.
2016. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Költöttem már eleget nőre, többet nem fogok.

egy életre is elég tanulópénznek.

2016. febr. 13. 22:51
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szarrágó azért, mert megszívatott pár nő. Illik meghívni néha, nem kell, hogy mindig te hívd meg. Ha értelmes nő, felfogja, hogy neki is meg kell hívnia téged olykor. Vagy fele-fel, ha már jártok. De ha randit kérsz, te fizess! Nem kell pénzelni a nőt, de nem is kell szarrágóskodni.
2016. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem fizeti a lakbért meg az egyetemet,az még érthető.Ha viszont egy kávéra nem képest meghívni,az már xarrágósság.
2016. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

# 18


Milyen lakbért, saját lakása van.

2016. febr. 13. 23:17
 20/31 anonim ***** válasza:
Én meghívnám, de csak ha beéri "gazdaságos" dolgokkal is. Sajnos csóró vagyok.
2016. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!