Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Minek nevezik ezt?

Figyelt kérdés
Autóval szoktam furikázni hétvégente egyik városból egy másikba, és van, hogy utasokat szedek össze neten, hogy oszoljon a költség. Egy lány keresett meg, hogy ő jönne velem. 2 órás volt az út, és ketten voltunk, úgyh. társalogni kezdtünk, de érdekes módon egy idő után már olyan témákról beszélgettünk, mintha már 1000 éve ismernénk egymást. Többek között gondolok a párkapcsolatainkra, az enyémre a régire, mert én abl szálltam ki sérülten, és az övéről a mostaniról, mert ő ebben vergődik. Amúgy én csendes vagyok, nem igazán szoktam társalogni főleg idegen emberekkel, de most úgy éreztem, neki bármit elmondhatok, és tökéletesen értette is, hogy miről beszélek. Mellékesen megjegyezném, hogy nagyon szép lány, ez a beszélgetés után mégsem tekintek rá úgy, mint ahogy a férfiak bármelyik jó nőre szoktak. 25F

2015. aug. 30. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
meleg vagy
2015. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt mondják, hogy minden embernek van legjobb barátja, noha sokan még nem is találták meg.Nem mindenkinek sikerül.

Lehet az más nemű egyén is. A lényeg az, hogy megértsétek egymást. Szerintem ha ő az igazi (legjobb barát) azt meg fogod érezni.

2015. aug. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!