Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert veszekszik velem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert veszekszik velem ez a fiu? Fiuk ti miert csinaltok hasonlot?

Figyelt kérdés
Ugytunt tetszem neki ez kolcsonos, mindennap beszeltunk. Kb 2 hetig ugy alakult, hogy nem beszelgettunk. Most ujra es kepes ossze kapni velem azon is, hogy hideg van vagy nincs. Nincs koztunk semmi, de megis probal beleszolni abba amit csinalok. Nem veszekszunk nagyon, de ha en valamire igent mondok o altalaban nemet es megy a de ugen, de nem...addig amig megnem unom es nem valaszolok aztan temat valt. Lehet mar van valakije?
2016. febr. 14. 15:08
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

simán hülye


de talán kérdezd meg,hogy van-e valakije,ne itt jósoltass

2016. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van valakije (nemtom ezt ebből hogy szűrted le)...

Sztem épp az a helyzet, hogy sokkal jobban tetszel neki, mint gondolnád, csak hát elég sajátos módon mutatja ki. Nyilván a hajadat nem húzhatja meg, ezért másképp kötekedik veled. Mi férfiak ha szerelmesek vagyunk sokszor bolondot csinálunk magunkból, főleg ha bizonytalanak vagyunk a lány érzéseit illetően. Ha nem kapunk semmi visszajelzést, akkor előfordul, hogy jobb híján belekötünk, veszekszik a kiszemelttel, hogy így hívjuk fel magunkra a figyelmét.

2016. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te meséltél neki valamit amivel féltékennyé tetted,nyilván nem szándékosan.
2016. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi. Nem tudom csak felek hogy van mas..mi az a reakcio amit vartok? :D
2016. febr. 14. 15:21
 5/12 A kérdező kommentje:
feltekeny?
2016. febr. 14. 15:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért beszélgetsz még vele? olyan vagy mint egy pincsikutya
2016. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mert erdekel..nem pincsi kutya
2016. febr. 14. 15:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Senkije sincs. Szerintem nem is lesz.

Ugyanis uralomjátékot játszik.

Azért provokál/kezdeményez vitát, hogy aztán GYŐZZÖN benne (te meg veszíts).


A párkapcsolati problémák komoly részét teszik ki az efféle "játszmák". Családon belüli erőszak, válás, meg ilyesmi a következmény.

Szóval ha nem akarsz egy ágyba feküdni az ellenséggel, akkor inkább tedd lapátra, SzVSz.

2016. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem az a tipus vagyok akit konnyu elnyomni. Lassan belatja majd aztan ha igyis jo neki akkor ok ha nem ak nem. Nem viselnem el ezt senkitol. Bar azert nem biztos hogy ezert csinalja.
2016. febr. 15. 10:35
 10/12 anonim ***** válasza:
"aztan ha igyis jo neki akkor ok" kutyulimutyuli
2016. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!