Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan 24 éves sráccal, aki eddig összesen 21. 000 órát kockult játékokkal?

Figyelt kérdés
2007 óta játszik.

2016. febr. 14. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a 21000 óra hogy jött ki? :D
2016. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ha velem is ennyit játszol.
2016. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az nem is olyan vészes. Mármint, az olyan, mintha 2,3 évet egyhuzamban játszott volna, ez azért 9 évre leosztva nem annyira gáz.


Egyébként az, hogy eddig mennyit játszott, nem befolyásolna. Az esetleg zavarna, ha a párkapcsolatunktól venne el időt a további játéka.

2016. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát igen, ez eléggé sok. én nem ezzel nyitnék 1. randin.

bár engem nem a múlt érdekel, hanem a jelen.de azért ez elég jelentős óraszám.

az én barátom is sokat játszott régebben. de ma már max napi 2-3 óra. de van,hogy ennyit se. ez még okés, amíg nem kettőnk elől veszi el az időt.

napi 5-6 óra viszont nekem már nem férne bele. mert ez munka/suli és alvás mellett kb az összes szabadidő. de ha 1-3 óra naponta az még oké(ha nem 12 órázik)

2016. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:D :D


[link]

2016. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 mármint az ha pl az elmúlt évben minden nap! 8 órát játszott? Egyébkènt ha ez a munkája akkor tènyleg nem gáz.
2016. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

láttam már 240 000 órás steam accot is... szóval ez nem baj.


Persze ha függő, akkor az már más kérdés!

2016. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 kicsit gondolkodj már mielőtt hülyeségeket írsz. :)
2016. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!