Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nem találjátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem találjátok ezt visszataszítónak?

Figyelt kérdés

Most közel a 30hoz, kiépített egzisztenciával kezdem felkelteni a nők érdeklődését. Természetesen csak abban az esetben, mikor már megismertek és ezzel együtt azt is tudják, hogy az átlagnál jobban keresek.


Tisztelet a kivételnek: elég kevés nő szeretne velem kapcsolatot még így is, de a 0-nál ez is több. (Korábbi, középiskolás/egyetemista/zöldfülű munkavállaló időszakomból)


Én sajnos ezt visszataszítónak és undorítónak találom :(


Sose voltam az érdekkapcsolatok híve. És őszintén szólva nem is nagyon izgat a dolog, hogy valakit a tenyeremen hordozzak a semmiért cserébe... merthogy részéről nem lennének benne valós érzelmek az biztos.


2016. febr. 14. 21:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem már ott elrontod,hogy még saját magadat is bekategorizálod egy csoportba.

Egy normális ember nem gondolkodik így magáról,hogy oké én akkor átlagos,áltag alatti,átlag feletti,jó pasi vagyok.

Vagy csak nekem fuurcsa,és a felnőttek tényleg így gondolkodnak?

Én nem azért választottam magamnak a páromat,mert be tudom csoportosítani,hogy akkor ő most jó pasi, és azért vagyo vele,mert nem csak nekem, de az összes nőt megkapná.

Lehet nagyon h.ülyén fogalmazok, de hátha a lényeget le lehet szűrni.

"Tudom, egy átlagos pasinak nem jár átlag nő, hiszen annak jópasi dukál"

Szóval szerintem rosszul gondolkodsz.

Tény,hogy vannak felszínes emberek, de azokat messziről el kell kerülni

2016. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hú hát engem meg nem akart kutya se megdugni amikor 10 kilóval kövérebb voltam, fuj-fuj milyen visszataszítóak a férfiak, rögtön ki is írok egy kérdést, hogy együtt utálkozhassak a gyk nőivel... Ha valamelyik nő hosszú távon is veled marad, az már valszeg a személyiséged miatt lesz, aztán kit érdekel, hogy mivel vonzottad be őket? Sok pasi a fél tökét odaadná, hogy legyen valamije (bármije) amivel barátnőt tud szerezni magának. Megjegyzem találni nem egy kérdést itt, amiben férfiak arról panaszkodnak, hogy van pénzük, barátnőjük meg ennek ellenére sincs, szóval mondanám, hogy főleg a jó személyiség vonzza a nőket, de nem tudom, hogy ebben az esetben is fedné-e ez a kijelentés a valóságot. (khm)


#10 egy egy pszichopata beszél így, szóval normális emberek előtt ne nagyon fedd fel ezt a fajta világnézetedet...

2016. febr. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Eléggé elszomorítóak a válaszok. Bevallom őszintén, nem ilyen válaszokra számítottam.


Ezek szerint kölcsönös, érzelmeken alapuló kapcsolatra esélyem sincs...


Mindegy. Nálam a barátnő úgysem egy státuszszimbólum, tehát nem szükséges.

2016. febr. 15. 09:18
 14/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. NEmbántásból, de az itteni leírásodból kb az egyetlen elsőre vonzó dolog rajtad amúgy is csak a pénzed.
2016. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Pedig én pont azt írtam,hogy nagyon rosszul gondolkodsz.

ÉS ha körbe nézel, akik kapcsolatban vannak,szerinted érdekből vannak együtt?

Nem hiszel a szerelemben?

Szerinted nincs olyan lány/nő aki nem a pénzed mmiatt lenne veled? Ezt te sem gondolod komolyan? Azért itt még nem tart a világ szerintem.

2016. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15: biztos vannak ilyen lányok, csak a jóképű fickókba szerelmesek. Nekem eddig miért nem volt benne részem?
2016. febr. 15. 20:24
 17/21 anonim ***** válasza:

#16 Eddig se pénzed nem volt, jóképű se voltál, és érdekesnek se nagyon tűnsz, szóval mégis mi volt benned, ami felkeltette volna a nők figyelmét?

Az, hogy "egyszeri vagy, és megismételhetetlen"?


Mint már írtam, mindegy, hogy mivel kelted fel egy nő érdeklődését, mert úgyis a személyiséged miatt marad. Vannak pasik, akiknek sikerül a jó dumájukkal barátnőt szerezniük, de te nem ilyen vagy. Na és?

2016. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Itt rontod el a gondolatmenetet.


Nem barátnőt akarok, hanem egy kölcsönös érzelmeken alapuló párkapcsolatot.


Kettő között nagy különbség van.


Andy Vajnának is van felesége... na de milyen áron? És ki szeretne ily módon egy Timikét?!

2016. febr. 15. 21:33
 19/21 anonim ***** válasza:

Andy Vajna más kategória, mint te, neki nem egy feleség kellett, hanem egy "kirakat feleség", egy státusz szimbólum... Ha érzelmileg tartalmas, és őszinte kapcsolatra vágyott volna, gondolom keresett volna magának egy kardigános könyvtáros nénit a saját korosztályából, nem egy olyan nőt, akit még én se rugdalnék ki az ágyamból. Nem illik a kérdéshez ez a példa, nem is értem, miért pont őket hoztad fel. Meg abba se menjünk bele, hogy ki felszínesebb ebben a kapcsolatban.


Ok, ha már felszínességtől mentes kapcsolatokról beszélünk, akkor képzeld magad elé a következő szituációt:

Egy férfi egyedül ül egy kocsmában. Kinyílik az ajtó, és belibben rajta egy szép lány. A férfi egy pillanat alatt kiszúrja magának, hiszen magas, megnyerő a mosolya, és hihetetlenül jól áll rajta a ruhája. Eldöntötte hogy lesz ami lesz odamegy, és végül sikerül is beszédbe elegyedniük. Kiderül, hogy a lány nem csak hogy szép, de jó is vele beszélgetni, és jól kijönnek egymással.


Ha valaki ilyen módon találkozik élete szerelmével, akkor ezzel büszkén felvágna a barátai előtt, és mesélné is a családjának, hogy mekkora szerencséje volt, mert tényleg, milyen szép már ez a sorsszerű találkozás. De ha lecsupaszítjuk a történetet, akkor a pasi csak azért ment oda a nőhöz, mert a külseje felkeltette az érdeklődését (= felszínes indoka volt rá).

Még egyszer: nem tök mindegy, mi hoz össze, ha hosszú távon úgyis a személyiségetek tart össze titeket?

2016. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
inkább hagyjuk. nem érted.
2016. febr. 16. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!