Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fontos kérdés, és hogy Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fontos kérdés, és hogy Ti nem furcsálódnátok?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves lánnyal kapcsolatom de csak kialakulóban, neten ismertem meg, már találkoztunk is, jól sikerült a randi is, meg minden nap beszélünk nem keveset. De a lényeg, ma azt mondta hosszú napja lesz, ő egyetemista, és hogy max estefelé lesz, de mindezt szepen joreggeltel, meg minden. Vissza írtam neki persze, de látom ahogy 1, 2, 3, 4p meg hogy Most aktiv messengeren és nem ír, csak látta. Most engem akar hülyének nézni, vagy megint a messenger a bajos?

2016. febr. 16. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Te hülye vagy... Nem kell a nap minden percében egymás s€ggében lenni.
2016. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha hülyére vesz, az úgyis ki fog derülni.


én nem problémáznék ezen.

2016. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb gondod ne legyen az életedben...
2016. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyerekes dolog ám. Ilyenen problémázni. A messenger sem 100%-ban megbízható. Sokszor online mutat olyat is, aki netnek mégcsak közelében sincs. :) Amúgy értem, hogy szereted, hallani akarsz felőle a nap 24 órájában, de kicsit hagyd élni. Ne csüngj a nyakán folyton. Írta, hogy elfoglalt, vedd tudomásul, különben menekülni fog előled, ha fojtogatod a szereteteddel. Ha személyesen minden rendben, akkor meg Pláne nincs okod aggódni.
2016. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha egész nap rajta lógsz még jó, hogy sok neki
2016. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként egyetemen van wifi, ha unalmas az előadás/gyakorlat én is bekapcsolva tartom. De ez nem jelenti azt, hogy vissza is írok, mert az már túl feltűnő lenne.
2016. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy túlkomplikálok dolgokat sokszor, ergo aggódó típus vagyok. Nem lógok rajta, csak már sikerült jó pár nőnek átverni és ebből is fakad mindez.
2016. febr. 16. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:

jesszus...


nekem is van hogy óra közben rápillantok mit írtak nekem, de attól függetlenül nem fogok regényeket írogatni másnak... vagy van hogy megnyitom, arrébb megyek 2 métert, nem jó a wifi és akkor már nem is vagyok elérhető :'D

vagy esetleg annyit ír egy csoport/évfolyamtársának hogy halálra unja magát, vagy küld egy szenvedős matricát (én ilyeneket szoktam :D) de ettől még nem tudnék beszélgetni értelmesen, hiába van megnyitva

2016. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En is egyetemista vagyok, mindennap sok oram van, es orak kozotti szunetekben neha-neha felnezek, de van, hogy meg sem nezem az uzeneteimet, mert tudom, hogy ugyse tudnank beszelgetni, vagy meg visszairni se tudok, mert rohanni kell, tananyagot atnezni, stb.. Meg kell ertened ezt, ha te nem jarsz egyetemre, hogy bizony keves a szabadido, foleg, ha nem valami bufeszakon tanul. Engem mar ilyenekkel fel lehet idegesiteni, es azt erne el, hogy kedvem se legyen vele beszelni. Egyik baratnom csinalja ezt, o nem egyetemista, de keptelen megerteni, hogy reggeltol estig bent vagyok, es nemhogy talizni nincs idom, de meg orakat csevegni sincs vele a pasijarol..
2016. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha telefonon is van messengere az bekapcsolva maradhat.
2016. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!