Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha megláttok egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megláttok egy szép de duci lányt mi jár a fejetekben? általában, és kivételes esetben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 20:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Duci az mit jelent? Mert ezen az oldalon szeretik a "duci" húsosabb" "teltkarcsu és "molett" szavakat használni a hájas disznókra akik lusták sportolni és diétázni,és mindenféle varázslatra,fogyazstó övekre,tablettákra pályáznak munka helyett.
2010. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Általában az, hogy sunáznám.
2010. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az, hogy izgi lehet simogatni a nagy cickóit és gyömöszölni a hasikáját. Szeretem a duci lányokat.
2010. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Általában azt, hogy nahát de szép, de duci.


Vagy például azt, hogy tök poén lenne, ha szanaszét robbanna a feje. Ez egy kivételes eset lenne például.

2010. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

wááá utolsó hozzászóláson visítottam a nevetéstől xD


amúgy kérdésedre válaszolva van valami abban amit az első írt:P

de végülis ha működik a kémia akkor miért ne?

2010. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Ja a duci mit takar? Mert nálam a 80+ kg nőből már nem a duci kategória hanem a "vietnami csüngős hasúé". Egyébként nem gondolok semmire, csak elkönyvelem magamban, hogy ok ő is bejött a helységbe. De hogy nem mozgatja meg a fantáziám az hót ziher, ha meg annyira kövér alig tudom róla levenni a szemem, mert egyszerűen annyira csúnya:) Mielőtt valaki elkezdene bunkózni, az fogja fel ige is lehet fogyni csak akarat erő kérdése...
2010. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Nálam a duci eleve kizárja a szépet.
2010. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

Nagy kufferbe jó pakolni.:D


Amúgy semmi,továbbforditom a fejem és kész.Duci szóba se jöhet.

2010. márc. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

jó ez totál relatív.mert például én 165 centi vagyok 66 kilóval és én magamat ducinak mondom,mert van fenekem és kicsit erősebb a combom,de a hasam lapos és legalább nagy melleim vannak :D és még soha életemben nem történt olyan hogy 1 srác visszautasított volna azért mert gondja lenne a testalkatommal :)

19/L

2010. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Elegem van mar ebbol....en sem vagyok nadszall vekony csajszi....sot....de mindig is nyuzsogtek korulottem a ferfiak.

Nem is ertem miert raknak fel egyesek olyan kerdeseket hogy a ferfiaknak csak a szupervekony tokeletes mellu es feneku csajok jonnek be....

Legyunk istennok az agyban szerintem - sok pasinal nyert ugyunk lehet ezzel.

Kisugarzas, elonyos testreszek kiemelese, apoltsag, -ez a lenyeg.

Szerintem egy 60-80kg-s csajszi ne erezze meg magat rondanak.....

Felháboritónak tartom a válaszok többségét.

ha egy lány szerelmes lesz....nagyon sok esetben belefogy a szerelembe, mert tetszeni akar a párjának...

Más kérdés hogy kinek mi számit kövérnek...

Sok duci lánynak van gyönyörű arca, mosolya, cicije és úgyanúgy lehet egy istennő az ágyban mint egy vékony csajszi.

.teny hogy en is hizekony vagyok es volt hogy a sulyom miatt rosszul ereztem magam...es emiatt nem annyira esett jol a szeretkezes mert csak az jart a fejemben hogy vajon zavarjake az uszogumik, vagy nagyon nagy lette a fenekem, stb.....aztan o kozolte velem hogy 100kgsan is szeretne, meg akkor is izgato lennek szamara. Azota lefogytam, de csak mert rajottem tokmindegy hogy hany kg az ember ha a masik szereti es elfogadja, a lenyeg hogy mi nok erezzuk egy istennonek magunkat az agyban. Akit zavar hogy meghizott vegyen erot magan es fogyjon le, akit meg nem zavar az meg ereze jol magat a parjaval.

22L

2010. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!