Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több fiatal lány (16-17 évesek) lájkolgatnak ilyen oldalakat pl hogy: "minden nő titokban arról álmodozik, hogy a barátjuk azt mondja, a következő nő akit szeretni fognak a kislányuk lesz", stb. Mennyire gondolják komolyan?

Figyelt kérdés

Ők nem akarnak "élni"? Sok dolgot kipróbálni?

Alapvetően én is ilyen vagyok, ha nem is úgy megyek oda egy lányhoz, hogy "szia lesezel a feleségem?", de csak olyanhoz tudok odamenni, akivel komolyan gondolom, nincsenek "kizáró okok".

Csak mostanában a csapból is ez folyik, hogy felelőtlenek a fiatalok, nem akarnak családot, össze-vissza kefélgetnek fűvel-fával, stb.


19f


2012. jan. 29. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan sosem like-olgattam ilyeneket, viszont egyetértek vele, tetszik a mondanivalója. Van párom, akit elsős gimnazistaként ismertem meg, és biztos voltam benne, hogy őt szeretném majd férjemnek. 5 év elteltével jó úton haladunk, mára a vőlegényem. Én vele szeretnék élni, nem "kiélni" magamat (ami csak annyit jelent manapság, hogy válogatás nélkül kefélni). Nincs olyan vágyam, amit nem lehetne ketten beteljesíteni. Summasummarum, én komolyan gondoltam.
2012. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En még csak két férfival fekudtem le. Az egyik már 2 éve a párom. 18 évesen veszítettem el a szuzességem. Mégsem érzem azt h ki kéne magamat élnem. Ez személyfuggo. Nem mindenki akar tobb emberrel is lefekudni h úgymond "kiélje magát"

Am ezeket azért lájkolják mert h mien aranyos, meg romantikus

2012. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aranyos, romantikus, igen, csak kérdés, mennyire gondolják komolyan. Mondjuk viszonylag normális társaságba járok, iskolába, nem egy álszent környék, de láttam én már sokkal rosszabbat
2012. jan. 29. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ahány ember annyi szokás
2012. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél semmit készpénznek
2012. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ilyen vagyok, de nem lájkolgatok ilyeneket... Biztos vannak néhányan, akik tényleg komolyan gondolják, de a többség szerintem - nem rosszindulatból - nem, csak marha komolynak akar tűnni... 16/l
2012. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!