Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek oszt meg velem mindent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek oszt meg velem mindent, már most?

Figyelt kérdés

Neten szoktam csajokkal ismerkedni. Szokásos, hogy dumálok valakivel, de többnyire nehezen lazul a dolog. Most beszélek eggyel, de mindent apró dolgot megoszt. Ő most alszik, ő most boltban van, most fáj a haja, de az esetek 90% ban csak panaszkodik, neki milyen rossz blablabla, ami eléggé idegesítő dolog. Alapból utálom ha valaki panaszkodik, pláne ha csak azt tud. Ezekhez nem nagyon tudok hozzászólni, mert alig beszéltem még vele, és nem érdekel hogy neki fáj a hasa, vagy éppen beteg. Felnőtt ember, oldja meg. Mintha valami csaj haver lennék, vagy mintha csak arra kellenék, hogy legyen kinek panaszkodnia.


Felejtős, vagy vissza lehet még hozni a dinamikát?



2016. febr. 17. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha engem zavar valaki, nem beszélek vele többet. Te miért?

Ha nem tudok mihez hozzászólni, nem fogok, és nem erőltetem tovább a kommuikációt.

Azért oszt meg veled ennyi mindent, mert megbízik benned. Nem azért hogy panaszkodjon.

Ha lenne párod, ő sem mondhatná el, ha fájna a hasa?

2016. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hat ez erosen felejtos
2016. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első:

Azért, mert nem ítélek el senkit egyből. Lehet sz*r passzban van, és olyan típus, hogy így kezeli. Meg alig dumáltam még vele.

2016. febr. 17. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha eleinte az jön le egy lányról, hogy, kedves, van humora, és később néha rossz passzban van, az vissza fordítható, csak rossz napja van. Ha rögtön ezzel indít, hogy itt fáj ott fáj, már első beszélgetésnél, az durva.N
2016. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
talán csak fosnia kell.
2016. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Felejtõs...
2016. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt jön képbe, amit kismilliószor elmondtam már ezen az oldalon: nem ismeritek a másik nemet, mint ahogy ők sem ismernek titeket.

Elmondok valamit, amit az oldal idősebb használói talán tudnak; A nők nem azért panaszkodnak, hogy megoldást találj a problémáikra, csak azt szeretnék, ha figyelmesen meghallgatnád őket. A nők nem tudják, hogy a férfi a megoldások embere, aki ha zokszót hall, ezerrel elkezd kattogni a megoldáson. Erről nem tehet, erre van bedrótozva. Tehát a nő elmondja minden búját-baját, amivel azt éri el, hogy a férfi úgy érzi, a nő az ő nyakába zúdította minden keservét. Kész, kialakul egyfajta ellenszenv, amit nagyon nehéz visszafordítani.

Tehát kedves fiatalok, qrvára figyelni a másikra! És megpróbálni az ő agyával gondolkodni. (Sajnos, itt van egy nagy bökkenő. A fiúk meg tudják tanulni a nők gondolkodását, de fordítva a dolog nem műxik. Tehát nekünk kell idomulnunk, a nőt akarunk.)

2016. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ahha, szóval te tanuld meg mit akar a nő, amikor saját maga sincs tisztában vele, aztán csak TE idomulj hozzá, te csinálj mindent, ő meg talááán, de csak talááán, ha már eleget tanultál meg idomultál, és még jól is nézel ki, megengedi hogy dumálj vele? Akkor egyik kapcsolat sem egyenlő, már a kezdeteknél csak egyirányú?


Ugye ezt nem gondolod komolyan?:D

2016. febr. 18. 13:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"A fiúk meg tudják tanulni a nők gondolkodását, de fordítva a dolog nem műxik."


Mondom, a gondolkodását! Most azon rinyálsz, hogy jól működő kapcsolat kismillió szegmenséből az egyiket neked kell megtanulnod? Hogy őférfiségednek egy dologban alkalmazkodni kell? Van egy rossz hírem, pajti. Az élet minden területén csak az marad talpon hosszú távon, aki alkalmazkodni tud a megváltozott körülményekhez.

2016. febr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél neki, hogy megbízik benned, és őszintén elmondja, ha baja van. De ha annyira zavaró számodra, akkor inkább az ő idejét se rabold, szerintem...
2016. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!