Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek magyar lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek magyar lánynak érdemes ismerkedni egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút,eddig szépen alakul minden tudom hogy nincs köze illegális dolgokhoz,rendesnek, becsületesnek tűnik,párkapcsolatot akar...stb. Csak tudat alatt még is nyomaszt az a gondolat hogy mi van ha előjön belőle a vér, nem láttam még hogy milyen ha ideges, hoszabb távon a család elfogadná? , más a kúltúránk...stb
2016. febr. 17. 15:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Múltkor egy lány írta ki, hogy egy cigány fiúval jár, és másfél hónap után elborult a fiú agya, majd megütötte a lányt. Ott kifejtették miért ne. Had ne fejtsem ki ezek után miért is ne.

Különböznek tőlünk, de nagyon.

2016. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
olaszok xd
2016. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
5%

"Előjön belőle a vér"


Rasszista léttedre cigánnyal ismerkedsz?

2016. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Beszélgess el a fiúval, komolyabb témákról is.
2016. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Ezt also hangon is fajarulasnak hívják!
2016. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Nekem lehetett volna cigó barátnőm. Csinos volt, az arca sem volt csúnya de maga az, hogy cigány, kizáró ok.
2016. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha, soha, soha! Gondolom olvastál már olyan híreket, hogy "megölte barátnőjét, mert az szakítani akart vele". Na, az ilyenek mind cigányok.
2016. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

#8

Szerinted mennyire lenne igazságos az,ha ezért téged/is utálnának?


[link]

2016. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Na persze, mert minden magyar rendesen tud viselkedni. A valosag arnyaltabb.

(Nem antifa propaganda anyag beszel belolem, de oszinten: a magyarok kozt is akadnak lumpenek). Emiatt is irtam, hogy beszelgess el vele komolyabb temakrol is es rajossz milyen ember valojaban.

2016. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!