Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak egyesek lejjebb adni az elvárásaikból?

Figyelt kérdés
Nekem volt már igazán gyönyörű nőm is, de most mégsem ő lesz a mérce, hogy akkor nála kevésbé szebbel szóba sem állok. Miért csinálják mégis ezt sokan? Miért nem képesek észre venni a külső mögött az embert?
2016. febr. 18. 23:16
1 2
 1/18 RRR ***** válasza:
mert még keveset voltak társ nélkül
2016. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én most főleg azokra gondolok, akik itt hisztiznek, hogy nincs senkijük nem tudom mióta...
2016. febr. 18. 23:26
 3/18 anonim ***** válasza:
azokra hiába írok, válaszra se méltatnak, pedig ha tudnék mit hagynak ki...
2016. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mert még keveset voltak kapcsolatban... addig amíg nem lesznek benne egy jó párkapcsolatban, addig annyira nem is hiányzik nekik, mert nem tudják miről maradnak le. Az első kapcsolat után mind lejjebb ad csakhogy lerövidítsék a magányosabb időszakokat az életükben és rájönnek nem biztos csak attól lesz jó ha valaki jól néz ki.

Persze az is benne van,hogy minél fiatalabb valaki annál jobb csajt/pasit akar magának. Akkor még nagyon fontos mit szólnak a haverok/barátnők, ciki ha csúnyának találják és kiröhögik a párjuk miatt vagy csak szimplán hülyének nézik hogy vele van :)

2016. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Rám írt egyszer egy 60 körüli, fogatlan, kövér pasi társkeresőn, hogy ismerkednék -e?

Totál felháborodtam, hogy ezt mégis, hogy képzeli?! Na nem azért, mert ellennék szállva magamtól, de azért ENNÉL jobb szinten vagyok, ha mást nem is nézünk, csak mondjuk a koromat (24 voltam akkor, és nem vagyok Fanny asszony típus).


Visszaírtam neki, hogy most ezt komolyan gondolta? És válaszolt, hogy igen, minden 30 alatti vékony nőnél bepróbálkozik, és a nagy számok törvénye alapján tudja, hogy úgy is talál majd olyat, aki horogra akad...


Nem tudom, hogy végül sikerrel járt -e...

Szóval sokan vannak, akik elhatározzák magukban, hogy addig mennek míg maguknál jobbat nem találnak...aztán vagy sikerül, vagy nem.


27/N

2016. febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én mindig csak az embert nézem, ha egészséges, nincs különösebb baja.26N
2016. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálam a kövér csaj alapból kuka. Mit ér egy kapcsolat, ha szexuálisan nem találom vonzónak? Kiverni egyedülállóként is kiverem magamnak, sajnos ha ronda lánnyal lennék akkor se tennék másképpen. Vagy találok vmi elfogadhatót, vagy nem. Erőltetni nem fogom!
2016. febr. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert a 99%-uk csak trollkodik...
2016. febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Most vagy van kémia, vagy nincs... Szerintem ez elég egyszerű! És nyilván az a bizonyos kémia nem egy ápolatlan, szagos ember személyében talál meg!

Én azt mondom, többet érne, ha az emberek adnának magukra rendesen.

2016. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem minden elvárásból lehet/szabad/érdemes lejjebb adni. Te jól éreznéd olyan ember mellett magad, aki csak azért jött össze veled, mert nem talált jobbat, és megalkudott, hogy a semminél te is jobb vagy? Én ezt megalázónak érezném.

Vagy lesz olyan párom, aki nekem is megfelel minden téren és én is neki, vagy inkább maradok egyedül. Egyébként volt már párkapcsolatom, láttam félresiklott családi sorsokat... stb., az elvárásaim nem véletlenül azok, amik.

2016. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!