Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti fontosnak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti fontosnak tartjátok ezt?

Figyelt kérdés

Hogy egy alakuló kapcsolatban érezzétek a törődést? Megelégednétek azzal, hogy hetente max egyszer találkoztok? Akkor is otthon vagytok, mert semmi más közös program nincs. Csak otthon beszélgetés, vagy filmezés.

Én úgy gondolom, hogy a srác feladata lenne (legalábbis az udvarló fázisban amikor még nem vagytok együtt de alakulnak a dolgok), hogy programokat találjon ki, és éreztesse a lánnyal, hogy akarja, hogy komolyabb dolog legyen.

Én most olyan helyzetben vagyok, hogy nem érzem a törődést. Van, hogy 2-3 napig nem is keres. Hetente egyszer találkozunk, azon kívül telefonon szoktunk beszélni naponta párszor, de van, hogy kimaradnak napok. Valentin napot sem töltöttük együtt, sőt előfordult olyan is, hogy nem találkoztunk mert ő inkább a haverjával volt, holott vele szinte nap tud találkozni.

Belefáradtam ebbe, úgy érzem. Én várok el túl sokat, vagy ti sem tolerálnátok ezt?


2016. febr. 19. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem az ismerkedõs szakasznál nem nagyon zavarna. Mindketten találhatunk ki programokat nem csak a fiúk dolga. Mi mindig közösen terveztünk a párommal. Hidd El van aki sokkal ritkábban látja a szerelmét, ha több idõt akarsz vele meg több programit akkor nyisd ki szépen a kicsi szád.
2016. febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor nekem alakult a kapcsolatom, majdhogynem minden nap láttam a barátomat, mert egy suliba jártunk és mindig odajött hozzám. Ezen felül minden hévégét velem tölt. Nos, mikor nem egy suliban voltunk már, akkor általában hétvégén találkoztunk, de volt, hogy hétköznap is le tudott jönni vagy én menni.

Az elejétől fogna szinte nem maradt ki nap, hogy ne beszéltünk volna, de ezt embere válogatja.

A haverozás meg nem igazán ütötte a velem töltött idejét, próbálta egy szinten tartani az egészet, hogy sehogy se legyen rossz senkinek.

Nekem nagy szerencsém van vele, de nem ez az elvárás, mert a te barátoddal sincsen probléma, csak máshogy értékeli a dolgokat és mivel téged ez zavar, el kellene neki mondanod. Biztos megérti és ezentúl úgy kalkulál majd, valamint úgy beléd esik, hogy nem is lesz kedve mással, csak veled tölteni az idejét a legtöbb esetben. ;)

2016. febr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem csak Valentin napon kell szeretni....hát figyu nem írtad le a lényeget :D a palid leendő palid-nak van kocsija? fizu? mert anékul elég nehéz progit csinálni le lehet pontozni de egy értelmes nő már 1 közös filmezésnek is örül mert azzal van akit szeret v aki mellet ugy érzi boldog stb stb....
2016. febr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Találj ki te programokat. Semmi sem indokolja, hogy ne tehetnéd meg. Ha ő passzív típus, aki nem képes kimozdulni a komfort zónájából, akkor legyél te a kezdeményező. Nincs megtiltva.
2016. febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért kicsit fura, hogy az elején nem "teper". Persze, fontos az is, hogy te is éreztesd vele, hogy fontos számodra, nehogy azt higgye, hogy túl rámenősnek tartod és ezért visszafogottabb. Mondd el neki, hogy hiányzott és szeretnél többet lenni vele (már ha így van).
2016. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből minél előbb,én is most szálltam ki egy ilyen ismerkedésből.Annyi különbséggel,hogy ő minden nap írt cseten.Nem hívott sehova,csak az első héten,bár utalgattam rá(pl szóba jött,hogy átjön filmezni,de mikor áthívtam,nem volt kedve jönni...mondom mi az,hogy 2 hét ismerkedés után nincs kedve átjönni?).Szóval ennyi volt,de nem is nagyon hatotta meg...hidd el,ha egy pasinak kellesz,az teper.Minden más csak kifogás.
2016. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!