Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves pasitól szült a 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves pasitól szült a 16 éves lány. Mit gondoltok erről? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. A 40 éves pasi összejött a 16 éves lánnyal. Összeköltöztek. Teherbe esett a lány (15 évesen) és már megszületett a baba. Szerintetek ez milyen kapcsolat? És meddig fog tartani?


(amúgy nem cigányok, mielőtt valaki ezt hinné) A pasinak van pénze.



2016. febr. 19. 18:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%

Miért foglalkozok mások életével?


Amúgy azt gondolom erről h betegek de felőlem azt csinálnak amit akarnak.

2016. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
49%
a pasi meg szabadlabon van? ez liliomtipras, kiskoru megrontasa. torveny bunteti.
2016. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

14 éves kortól szabad a nemi élet. Ezt jó ha mindenki tudja. Teljesen mindegy, hogy a pasi 18 vagy 40 éves. Nincs liliomtiprás. De hogy a 40 éveshez nem a 16 éves gyerek való, az is biztos. Majd 10 év múlva szépen elválnak és a nő új életet kezd.

Mondjuk azt sem értem, miért nem tudtak védekezni. Mert az a (gyerek) lány biztos nem akart még gyereket.

2016. febr. 26. 22:50
 14/26 anonim ***** válasza:
45%

Most általánosítani fogok, előre is bocs!

Mert az normális, hogy a nők 30+ évesen szülnek első gyereket szintén 30-as pasiknak, akik az első mély ráncokig még bőven élni akarnának? Tudom, sok jó példa van, de ez akkor is egyszerűen szembemegy a biológiával. Még 1-200 éve is normális volt a fent említett kapcsolat, előtte pedig évezredekig. És még egy baromira felborult világban kérdezitek mi a véleményem? Hogy ez ugyanolyan működőképes lehet, mint bármelyik kapcsolat. És annyira hiper szuper tuti biztos, hogy védekeztek (ott voltál)? Csak mert 14 évesen az én ösztöneim már beindultak, hogy gyereket kell szülnöm. Talán lelkileg nincs teljesen még felkészülve rá, de aki nem élte még át, az nem tudhatja, hogy milyen erős is tud lenni ez a vágy. Ha az én környezetemben lenne ilyen, és azt látnám, hátsó szándékok nélkül őszintén szeretik egymást, én támogatnám őket.

2016. febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nehogymár az legyen a természetes, hogy 16 évesen kell szülni. Nem 100 évvel ezelőtt élünk. És itt az a lényeg, hogy a férfi bőven az apja lehetne a lánynak. A mai világban a kapcsolatok max 5 évig tartanak. Főleg 16 évesen. És egy gyerek miatt sem fog a lány élete végéig a férfivel együtt lenni. Mint ahogy előttem írták még ki sem élte a fiatalságát, és majd másokat is meg akar ismerni.

A férfinek már 22 éves a lánya a korábbi kapcsolatából. Szerintem az ilyen pasi még 60 évesen is kikezdene a 15 évessel.

Csak az a dühítő, hogy a legtöbb 16 éves lány azt mondja a 30 éves férfire, hogy neki túl öreg. De bezzeg a gazdag 40 éves mégsem öreg.:)

2016. febr. 27. 12:43
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha együtt vannak és együtt nevelik a gyereket,mi a baj vele? Vannak korán érő lányok és vannak akik még 30 évesen se tudnak felnőtt módjára viselkedni. Az én nővérem 17 évesen szült,a férje 14 évvel idősebb nála,a mai napig együtt vannak,3 gyönyörű gyermekük van és a most 30 éves testvérem egy pillanatig sem bánta meg.

Persze az ember felkapja a fejét egy 16 és egy 40 éves ember kapcsolatára,de én úgy gondolom,hogy a szerelem nem korfüggő.

2016. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, és ha csak 10 évig működik, akkor mi van?? Bezzeg ha két huszonéves nincs együtt élete végéig, azzal nincs baj... Ugyan már!
2016. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
Én 21 vagyok, párom 31. 12 évesen ismertem meg, a 17-et töltöttem mikor járni kezdtünk. Most van egy 2,5 éves gyönyörű kislányunk. Gondolhatod, hogy mi a véleményem. Te mást gondolsz, te élj máshogy. Nekik ez így jó. Addig, ameddig. Az ő életük. 1 vagy 60 évig is tarthat, ez nem a korukon múlik.
2016. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

9-es tökéletesen leírta. Az illetőnek még nagyon korán jött ez az egész gyerekszülés,én 10 évvel idősebben sem érzem magam érettnek hozzá.

De azért az illető lánynak még inkább tanulnia kellett volna, h vmi normális munkát találjon,amivel majd talpra tud állni a mai világban.

De ha van segítsége oké. Testvér, szülők, stb.

Akkor meg örüljön h fiatal lesz lehet mikor unokái lesznek. Mert az is egy jó oldala a dolognak.

2016. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%
Ja 16 évesen nem "kell" szülni, de lehet. Hogy normális-e ? Biológiailag igen, társadalmilag nem. Ami a történeti részt illeti, régebbi korokban, a férfi férfi volt, a nő meg nő 16 éves korára (középkorban nagykorúság). A szülők erre készítették fel a gyerekeiket. Ma már más világ van, nem a szülő, hanem az iskola készíti fel őket, és nem anyságra/apaságra, hanem a "munka világára". Lehet ítélkezni, de ez lenne a normális. Ha máshogy nem, biológiailag. Ajánlom elolvasásra Árpádházi Szent Erzsébet életútját, vagy éppen Mátyásét. Látni fogjátok hogy mások voltak akkor a "gyerekek". 29/f
2016. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!