Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért jó nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért jó nektek elutasítóan viselkedni olyan nőkkel szemben, akik mindig kedvesek veletek?

Figyelt kérdés

Főleg 20-30-as srácoknak szólna a kérdés.

Őszintén szólva férfit még nem utasítottam el, próbáltam mindig megoldani nehezebb helyzeteket is, viszont ha olyan helyzet volt, hogy el kellett utasítanom a helyzetet (és nem az embert), akkor nagyon udvariasan körbeírtam, de még mindig tartom a kapcsolatot az illetővel - fontos, hogy megértő vagyok a másikkal szemben és nem ítélem el gyerekes módon, bármilyen helyzet is van.

Ilyen helyzeteket miért olyan nehéz udvariasan, tisztelettudóan kezelni főleg nőkkel szemben? Ugyanez vonatkozik szexkapcsolatra is. Soha el nem tűnnék angolosan olyan nő elől, aki éjszaka megtisztelt engem a közelségével, örömöket okozva. Mások miért tudják ezt az olcsó angolost stílust olyan könnyen gyakorolni emberek felé?



2016. febr. 20. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig általánosítás megy a nyávogással...
2016. febr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"aki éjszaka megtisztelt engem a közelségével, örömöket okozva"


Szopsz, mint a torkos kismalac, aztán kalap-kabát? :D

2016. febr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, semmi több.
2016. febr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért szoktam elutasítani a nők kezdeményezéseit, a "kedvességeiket", a jópofizásukat, mert általában valami önző érdek lapul a jóindulatnak álcázott hátsó szándék mögött. Tudod, mint amikor suliban mosolyogva megkeresnek a csajok, hogy majd a dolgozatíráson mögéd ülhessenek, hogy majd súgj nekik egy szart sem érő kösziért cserébe, miközben a dolgozatíráson kívül le se szarják a fejedet.
2016. febr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző, mit vártál cserébe, és miért nem tisztáztad előre, mit vársz cserébe?
2016. febr. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, tudom, hogy miről beszélsz, de részemről mindig őszinte mosoly, kedvesség, természetes és tapintatos hozzáállás megy mások felé. Soha nem voltam rámenős, taposós, kihasználós.
2016. febr. 20. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!