Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott gyerekesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott gyerekesen viselkedni a párjával?

Figyelt kérdés

Velünk gyakran megesik, hogy hülyeségből piszkál, huzogatja a hajam, plüssállatokkal dobál, csikiz, elkezdünk bírkózni vagy kergetőzni. Ez legtöbbször csak otthon fordul elő, de a csikizés meg a kergetőzés gyakran nyilvánosan is. pl. sétálunk az utcán, megcsikiz, elkezdek rohanni előle. Aztán elkap, csókolózunk az utca közepén stb. Gyakran annyira gyerekesnek érzem magam. Sokszor meg is néznek minket. Néha még fiatalabbak is, hogy ezekkel meg mivan. De nem tudom, a párom társaságában jól esik ilyen hülyének lenni. :D Szerintetek ez nagyon gáz??

22/L


2016. jan. 8. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, aranyosak vagytok :)

Mi is szoktunk hülyülni barátommal :D

2016. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az utcán sosem csinálunk ilyeneket, de a négy fal között bizony igen. Ugyanezeket. Bökdösés, hajhúzogatás, grimaszolás, lökdösődés, piszkálódás. A kedvencem, amikor 5 cm-re fekszünk egymástól és elkezd játszani az arcommal, "grimaszol helyettem". :D

Szerintem ha ezt valaki látná, biztosan nem hinné el, hogy 25 és 29 évesek vagyunk, de nagyon szeretjük ilyen lököttnek is egymást. Idegenek nem ismernek minket erről az oldalról, egy komoly és megfontolt párnak gondolhatnak minket, de a barátaink, családtagjaink előtt képesek vagyunk "elhülyülni". :)

Szerintem ha ez kölcsönös, akkor nincsen vele semmi baj.


Egy nagyon jó sztorim ezzel kapcsolatban még az első hónapjaink valamelyikén... Hóesésben ugyanolyan kabátban várt valakit egy srác, mint amilyen a páromnak volt. Testfelépítésre is hasonlóak voltak. Csak hátulról láttam, megbökdöstem, majd ahogy megelőztem, lekönyököltem a karját és hatalmas vigyorral hátrafordultam, amikor megláttam, hogy ez nem is a párom. :D :D Utána egy hónapig hallgattam a párom röhögőgörcseit a sztorin. A srác is meglehetősen furán nézett, szerintem azt hitte kettyós vagyok. :)


Tehát mehet a hülyeség, de csak okosan! :) :)

2016. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktunk, persze :)
2016. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hajjajj..tudnék mesélni:D pedig mi is húsz fölött vagyunk már
2016. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!