Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak rengeteg barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak rengeteg barátja van, állandóan hívogatják sörözni, nekem meg nincs egy barátnőm se. Ezt már szóvá is tette. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem miért probléma részéről? Ha neked így jó, akkor mi ezzel a gond?
2016. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
96%
Nyílván azért ette szóvá, hogy neked is legyen rajta kívül más, akivel elmehetsz erre arra vagy csak beszélgetni. Nem kell mindig a barátoddal lenni, de forítva is igaz, az se jó, ha mindig nélküled megy mindenfelé. Szerintem az arany középút a jó: csináljatok közös programokat, de te is alakíts ki magadnak egy saját közeget, ahol jól érzed magad a barátod nélkül is.
2016. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem probléma, csak kérdezte hogy hogy nincs barátnőm egy se. Kicsit szégyelltem ezt a dolgot előtte. Ő egy olyan ember akit mindenki szeret, társasági lény, én pedig vissza húzódóbb, kicsit antiszociális ember vagyok.
2016. febr. 21. 10:44
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen mondta is, hogy jó lenne nekem is valaki akivel néha beülhetnék valahová, hogy ne mindig csak egymással legyünk, mert nem egészséges. Jól megvagyunk egyébként, nagy a szerelem, csak utálom, amikor hívják és ő elmegy, én meg egyedül maradok a lakásba. :( Egyébként én 26 ő 31 éves.
2016. febr. 21. 10:45
 5/19 Alain Delon ***** válasza:
100%
Csinálhatnátok egy olyan összejövetelt valakinél, ahol ott vannak a barátainak a barátnői/feleségei/élettársai és ott ismerkedhetnél.
2016. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom látja rajtad, hogy nem szereted, ha nélküled megy el, ezért biztat arra, hogy legyen neked is társaságod.


Az tényleg nem egészséges hosszútávon, ha nincsenek külön programok, főleg, ha az egyik félnek erre igénye lenne, de a másik visszatartja.


Én elég introvertált vagyok, pár barátnőm van csak és velük is többnyire facebookon kommunikálok, kb. havi 1-szer megyek el valahova...a párom kimenősebb, viszont engem nem zavar, hogy ő elmegy. Így nagyon jól megvagyunk évek óta.


Úgyhogy lehet, hogy fejben kéne rendet tenned, hogy ne zavarjon, ha a párodnak megvan a saját társasága, ez normális.


Ha viszont te is igényled a társaságot, akkor próbálj barátkozni. De ne külső nyomásra, csak ha te is akarod.

2016. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is hasonló a problémám,csak az a baj,hogy ebben a kis városban nem nagyon tudok már barátkozni senkivel,vagyis nehéz,engem am nem zavar,ha megy,csak néha én is szívesen mennék és nincs kivel.
2016. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem azért tette szóvá, mert te érezteted vele, hogy zavar, amikor elmegy a barátaival valahova.

Szerintem is az a jó, ha van külön program is, nem kell úgy tenni, mintha a világon rajtatok kívül nem is létezne más ember.

Csinálj néha te is külön programot. Csak van egy unokatesód, tesód, egy munkatárs, akárki, akivel néha elmehetnél valahova.

Vagy legalább ne éreztesd vele, hogy neked gond, ha ő találkozik a barátaival.

2016. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Találj valamit hobbit, amivel lekötöd magad.

Pl. eljárhatsz sportolni és ott már barátokat is találhatsz.

Vagy van egy ismerősöm, aki gyöngyből készít ékszereket és ő egy olyan klubba jár, ahol időnként összejönnek a gyöngyösök és együtt csinálnak valami programok. Szóval sok mindent lehet csinálni.

Én konditerembe járok. Nem ismerkedni meg barátkozni akartam, csak mozogni. Aztán mégis megismertem egy csomó embert.

Vagy pl. jártam egy tanfolyamra már felnőttként és akkor is volt egy két csoporttársam, akivel tök jóban lettünk.

Egyébként visszahúzódó vagyok és mégis minden társaságban sikerül ismerkednem. Ha nem is én kezdeményezek, de ha valaki odajön hozzám, akkor örülök neki és nyitott vagyok.

2016. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Átéltem a férfi oldaláról ezt és ráment a kapcsolatunk.

Én dolgoztam napi nyolc órát, másodállásban vállalkozó voltam és sok barátom volt programokkal (egy egyesület, tele táborokkal, rendezvényekkel, néha több naposokkal), ahova ő nem tudott beilleszkedni, így nagyon sokat unatkozott egyedül és egyre több hülyeség járt a fejében, amiből féltékenység lett.


Javaslatom: keress érdeklődésedbnek megfelelő hobbit, Facebook csoportot, ahol távolról ismerkedhetsz emberekkel. Menj el sportolni, rövid kreatív tanfolyamokra (pl, főzés, rajz), kirándulásokra, kulturális eseményekre vagy komolyabbakra (pl nyelviskola, fotós suli stb.), ahol hasznos és szórakoztató dolgokat csinálsz és közben magától jön az ismerkedés.


Munkahely, iskola nincs? Semmiképpen ne ülj otthon egyedül, mert ha komolyra fordul és jön a baba, beleőrülsz, ha nincsenek barátnőid.

2016. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!