Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Barátommal régóta vagyunk együtt (4.5 éve), de pár hónapja szakítottunk 2.5 hónapra. Akkor úgy tűnt, hogy már nem lesz újra semmi közöttünk, alig beszéltünk, ezért eldöntöttem, hogy tovább lépek. Egyik buli után ott aludtam legjobb barátomnál (aki fiú) és mivel egyikünknek sem volt kapcsolata, az este hevében, lefeküdtünk egymással. Azóta ugyan úgy viselkedünk egymással , mint előtte, egyikünknek sem jelentett többet. A kérdésem: elmondjam barátomnak? Félek, hogy nagyon megharagudna és megrontaná a kapcsolatunkat - holott számomra ez semmit nem jelentett. N/21

2016. febr. 22. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy itt leirtad, úgy mondd meg neki is. Elvégre nem voltatok akkor együtt... Akkor szakítottatok, szóval nem csak egy kis szünetet tartottatok azzal a feltétellel, hogy a szünet alatt is hűségesek maradtok.

Bár nem tudom, hogy mi volt a szakító ok, de ha szeret akkor biztosan megért és meg tudjátok beszélni.

2016. febr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor latok egy ilyen kerdest, jsvareszt csak az IGEN szo jit az eszembe.

Most siincs ez maskeppp.

2016. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én azt mondom, ne. Nem jelentett semmit, amúgy sem csaltad meg, hiszen nem voltatok együtt, így nem tartozik rá, mi volt veled ezalatt. Kár lenne az orra alá dörgölni. Más dolog, ha rákérdez. Akkor jobb, ha őszinte vagy. De önként ne hozd fel szerintem.
2016. febr. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a nemre szavazok, ugyanis pont ilyen történt meg velem (igaz, a pasi több ideig tartott), és amikor újra összejöttünk, akkor elmondtam. Befuccsolt a kapcsolat, na nem azonnal, mert akkor azt mondta, semmi gond... De később nagyon megmérgezte a vizsonyt, féltékenykedett... Hülyék a pasik, mondjuk az ilyenért igazából nem kár, mert most ilyenre féltékenynek lenni úgy, hogy akkor ő dobott ki, én meg persze, hogy éltem a lehetőséggel egy szimpi emberrel, nem vagyok az a típusú lány, aki telezokogja a párnáját és apácának vonul, ha kidobja a pasija, aki legyen bármilyen vonzó.

21

2016. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A harmadik válasszal értek egyet. Ne hazudj neki, ha szóba kerül, mondd el őszintén úgy, ahogy itt nekünk leírtad. De felesleges gerjeszteni a feszkót. Nyilván ő is tudja, hogy nem zárdában éltél, ha nem kérdez rá, akkor nem kell az orra alá dörgölni, hogy te bizony nem unatkoztál nélküle. Elvégre semmi köze nem volt akkor hozzá, és rosszat sem tettél. :)
2016. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!