Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti 2 szex szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 2 szex szerintetek kevés? ( fél éves kapcsolat,21/L,22/F)

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igénytől függ. Nem mindenkinek van rá szüksége sűrűn és a kortól is függ. De átlagban ennyi idősen, szerintem kevés. Legalábbis, ha magamat nézem, én többet szeretnék.
2016. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A minőség üti a mennyiséget. Szóval inkább heti 2 hatalmas, spriccelős orgazmus (nőknél multi), mint a mindennapos reszelés...
2016. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez emberfüggő. nekem kevés lenne.
2016. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem elég lenne.

(F)

2016. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha 2x látjátok egymást,akkor nem
2016. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent a heti 2 szex? Heti két menet azt annyi, vagy mint nálunk, hogy hetente 2 napot lehetünk együtt, de akkor van 8-10 menet is a 2 nap alatt
2016. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha nektek elég akkor jó! nekem napi 2 kevés
2016. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük az igényeiteket. Nekem kevés lenne.
2016. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha szerintetek kevés, akkor kevés. Ha nektek így pont jó, akkor pont elég.

Ha heti 2 napot találkoztok, akkor meg aztán főleg jó. Együtt élek a párommal, mi is nagyjából ennyit szexelünk, van hogy többet, van, hogy kevesebbet. Hangulatunktól függ. Elég sokat elmondana a szexuális és párkapcsolati életünkről, ha ahhoz igazítanánk az aktusaink számát, hogy idegen, kívülálló harmadik-negyedik személyek mit gondolnak erről, és nem ahhoz, hogy éppen kívánjuk-e egymást, van-e kedvünk, energiánk, időnk a dologhoz.

2016. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kevés lenne nekem, nálunk napi 2 az átlag.
2016. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!