Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt, aki "művészlélek"? Nem feltétlenül alkot, de mondjuk érdekli a művészet, irodalom, építészet, festészet és szereti a múzeumokat és kiállításokat.

Figyelt kérdés
20-25 éves korosztályra gondolok.

2016. febr. 22. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2016. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Az biztos, hogy rohadt sok olyan lány van, aki azt hiszi magáról, hogy "művész".
2016. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, de nem 20-25 között vagyok, habár 25-nél többnek nem mondanak. Miért fontos egyébként, hogy "művészlélek" legyen?
2016. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok és mondhatjuk,hogy mûvészlélek De nem a hipster" azért vagyok mûvész mert a világ nem ért meg és mert ez a divat". Én ténylegesen alkotok, érdekel a zene a mûvészet történelem,az irodalom.
2016. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ÁÁ pont 20 vagyok. Alkotok is egyébként.
2016. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem könyvtár, kiállítások, koncertek, színház.
2016. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Művészkávézó. Művészellátó (ahol ecseteket árulnak stb), art mozi. stb
2016. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én magamra ismertem :) 20/L
2016. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is magamra ismertem...


amúgy egyetem, koncert, kávézó, esetleg tárlatvezetések a múzeumokban, vagy múzeumi programok, a nagyobb múzeumok szerveznek is ilyen programokat, engem 1x ott szólított meg valaki...


de ha téged ezek a dolgok nem érdekelnek, akkor nem érdemes megjátszani az érdeklődést. ha viszont igen, akkor mi a kérdés? :)

2016. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#3 Engem azért érdekel, hogy művészet központú legyen az érdeklődési köre, mert nagyon nem tudok más témához érdemlegesen hozzászólni, max sztorizgatni. Plusz jó hatással szokott lenni rám és mindketten fejlődünk, azalatt az idő alatt, amíg együtt vagyunk. Meg valahogy mélyebb a kapcsolat is, ilyen emberek között. Amúgy nem kevered az erzekenyt a művészlelekkel?

Amúgy sok helyen megtalálhatóak, de ott keresd azokon a helyeken, ahol te is szívesen vagy és felsoroltad. Plusz ott vannak a klubbok és az ilyen irányú előadások. Ott lehet ismerkedni. Baráti társaságban is feldobhatod a témát, lehet van ott pont egy lány, aki félénk és nem tudsz róla semmit, de érdekli. Meg ha internet ott a fórum világa. 20 f

2016. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!