Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot? Nekem kicsit fura

Figyelt kérdés

Itt az oldalon megismertem egy 12 ével idösebb nöt. Szimpatikusnak tünik meg minden.

Alig beszéltünk és már találkát emlitett meg a számát megadta.

Nekem fura csak?


2016. febr. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak neked fura.

Ebben mi olyan különleges? Az emberek nem szoktak találkozót kezdeményezni olyannal, akit meg szeretnének ismerni jobban?

2016. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem "csak egy újabb netes cyber nőt" találtál...az, hogy minél előbb találkozni szeretne azt bizonyítja (legalábbis szerintem), hogy vállalja önmagát és nincsenek takargatnivalói.

Szerintem ez inkább pozitív, mint negatív dolog.


Miért furcsállod a hozzáállását?

2016. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért mert nem ezt tapasztaltam eddig.
2016. febr. 22. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a 12 évvel idősebb hány évest jelent, de nyilván sürgeti őt az idő, és tudja, hogy meg fog öregedni előbb-utóbb.
2016. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ö 35
2016. febr. 22. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert eddig nem tapasztaltad, az nem azt jelenti, hogy akkor nem is létezik és ezért akkor furcsának kell titulálni ezt a helyzetet.


Volt már 4-esed a lottón? Ha még nem, az még nem azt jelenti, hogy nem is lehet. (Feltéve, ha lottózol.)

2016. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!