Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típusú pasit választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú pasit választanád a kettő közül?

Figyelt kérdés

1.Sikeres,karrierista,sportol,ad magára,nem érdekli a gyerek téma


2.Családcentrikus,annyira nem érdeklik a külsőségek,nem ad magára annyit.


2016. febr. 25. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1
2016. febr. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A második férfi egy tipikus családanya.
2016. febr. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És miért 2 véglet közül választanál?
2016. febr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1, mert én se vagyok családcentrikus. (egyelőre, a dolgok pedig változhatnak mind a kettőnknél) A nézeteink jobban egyeznének mint a másodikkal.
2016. febr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy nem ad magára annyit?
2016. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első azért nem biztos, mert én az a típus vagyok, akit nem érdekelnek a külsőségek (akárcsak a másodikat). Persze ápoltság legyen, a zsíros hajat, koszos körmöket, rossz leheletet gusztustalannak tartom. De nem tudnék elviselni egy olyan életet, ahol a tökéletes testet kéne hajszolnom és azon szorongani, hogy éppen hány centi a derekam vagy elkenődött-e a szemfestékem. (Nem is nagyon sminkelem magam, pont ezért.) Ha az első típus folyton ilyesmikkel stresszelne, akkor kösz, nem.

A második is jó kérdés. Sok férfinél azt jelenti a családcentrikus, hogy:

- nem bújt ki az anyja szoknyája alól,

és/vagy:

- akar gyerekeket, de az összes velük járó felelősséget rám lőcsölné. Eljárna dolgozni, de itthon, mint aki jól végezte dolgát, szépen elheverészne és azt se tudná, melyik végén kell megfogni a gyereket vagy a partvisnyelet. Szóval amolyan klasszikus családmodellt álmodna, ami neki tök kényelmes, de nekem már közel sem annyira.

A két típus általad felsorolt jellemzőiből ezek a számomra igen fontos árnyalatok, hátulütők nem derültek ki. Úgyhogy kifejtettem a két végletet, amiből egyik sem kéne. Amennyiben viszont szó sincs ilyen szélsőségekről, akkor bármelyik típushoz tudnék vonzódni. Szívesen alapítok családot, de ellennék gyerekek nélkül is, kifejezetten szakmai sikerekre koncentrálva.

2016. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2.

A "nem ad magára annyit"...számomra nem azt jelenti, hogy egy igénytelen, büdös, foghíjas ember lenne. Inkább azt, hogy nem elsődlegesek számára a külsőségek, legyen az pénz, aranyóra vagy éppen szoli bőr és heti 5 edzés.

A családcentrikusság számomra nem azt jelenti,hogy 8 gyerek az álma... Hanem azt, hogy bármi van, a családja mindig mindennél előrébb való. Csak ezután jöhet a munka a karrier vagy a hobbi... Ez pedig fontos számomra.

Az első azért nem tetszik, mert a karrierista mentalitás nem biztos, hogy szerencsés párkapcsolat tekintetében... Az, hogy valaki ambiciózus oké, sőt kell is! De a karrierizmus...már egészen mást jelent. És az sem tetszik, hogy nem érdekli a gyerektéma.

2016. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, bár az első életstílusa közelebb áll hozzám, és ösztönözni is jobban tudnánk egymást, de inkább havernak tudnám elképzelni mindkettőt, mint társnak.
2016. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mcgalagony17 ***** válasza:

Egyértelműen a második. Ha valaha megállapodok, az a minimum, hogy a férfi törődjön a leendő gyerekével :)


22/N

2016. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A "nem ad magára" alatt nem arra gondolok,hogy ápolatlan.


Hanem pl nem számít neki annyira hogy a test milyen...

2016. febr. 25. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!