Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Van egy srác a melóhelyen, elvileg nemrég szakított a barátnőjével. Addig nem igazán beszélgettünk, én töröltem is az ismerőseim közül, mondván utcán sem köszön, felesleges fb-n ismerősnek lenni (szoktam selejtezni).


Tegnapelőtt viszont bejelölt, azóta rámír. Mondja, hogy ő nem szokott lányokkal barátkozni, sőt, nem is igen barátkozik. Első találkozáskor eléggé megnézett, de én ebben nem bízom, mert nem vagyok vékony, és szép sem.


Nem szoktam ráírni, ő viszont rámír. Mondta, hogy csak magára számíthat, míg volt barátnője, addig ő mellette állt, mostmár senkivel nem tud komolyabb dolgokról beszélni. Mondtam neki, hogy szívesen meghallgatom, ha gondolja.


Van barátom, és ezt tudja is, illetve én nem tulajdonítok túl nagy jelentőséget neki, mert túlnyomó részt fiú haverjaim vannak, és sokszor nekem panaszolják el a gondjaikat. Ráadásul pasiként se jön be, de mégis most szabadidőmben elgondolkoztam, hogy remélem mégis csak barátkozni akar. Mivel itt még nem sok barátom van :/


2016. febr. 25. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Másoknak ugyanilyen kérdésre jön egy csomó válasz, de erre nem... érdekes...
2016. febr. 25. 13:10
 2/5 anonim ***** válasza:

"felesleges fb-n ismerősnek lenni (szoktam selejtezni)" - ez tetszik :D, néha én is elgondolkodom ezen...


Az én véleményem az, hogy a pasik nem szoktak lányokkal "barátkozni" csak úgy, arra ott vannak más srácok. Ezt csak a lányok gondolják így. Szóval szerintem sejted a választ...

2016. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem válaszolnak, mert ez nem akkora talány, amit meg kéne vitatni. Most szakított és sz-ar neki egyedül és bárki jó, aki szóbaáll vele, mert magányos. Te voltál kéznél.
2016. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...és nem, nem barátkozik, szexet akar, mert már nagyon kanos.
2016. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát akarhat, mert nem csalom meg a párom, ezt tudja, és azt is, hogy van.


Jó neki, ha bárki szóba áll vele.... mint írtam, nem beszéltünk kb október óta. Utána töröltem is az ismerősök közül. Miért keresett ki engem fb-n (tekintve hogy emlékezett a nevemre), és jelölt be, hogy beszélgessen egy olyannal, akivel 2x beszélt.


Na mind1, én szívesen beszélgetek vele, ha szeretne, de ennyi :)

2016. febr. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!