Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy buliban NE jöjjenek oda hozzám pasik?

Figyelt kérdés

Megyek este bulizni pár barátommal, de nem tudok teljesen lelkesedni, mert mindig az van, hogy random részeg pasik kezdenek hozzám dörgölőzni, meg tapizni akarnak, és nagyon zavaró. Mit tudnék csinálni, hogy megtartsák tőlem a kellő távolságot?

21/L


2016. febr. 25. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Később meg az lesz a baj ha nem mennek majd oda hozzád :D

Amúgy neg lekoptatod ahogy szoktad vagy mackonadragba mész...

2016. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Hogyan öltözöl fel egy buliban?
2016. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
"AIDS-es vagyok" feliratú pólót vegyél fel.
2016. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sima csíkos ujjatlan + csőnadrág, nem szoktam r..ancnak kinézni, és még úgy is a nyakamba lihegnek :/
2016. febr. 25. 15:56
 5/20 anonim ***** válasza:
2016. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Annak idején egy discoban ezt a problémát megoldotta egy kis hölgy, szerencsétlen srácot meglökte úgy,hogy a gyerek csúszott vagy 6 métert.
2016. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne menj bulizni! Az egész erről szól... Ha csak zenét akarsz hallgatni, meg riszálni magad, azt otthon a barátaiddal , vagy egyedül is megteheted. Ha már kiteszed a lábad, és elmész egy szórakozóhelyre, ahol rengeteg idegen van, akkor számolnod kell azzal, hogy odajönnek hozzád, mivel a szórakozóhelyeknek ez a lényege. Sosem értettem az ilyen csajokat, hogy ha senkitől nem akarnak semmit, akkor minek jönnek el... Ez olyan mintha úgy járnál uszodába, hogy közben egy csepp víz sem érhetne hozzád...
2016. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

ma 16:31

Koleszos vagyok, a szobatársamtól elég nehezen bulizhatnék itthon. Ha meg a barátaim 7-en oda akarnak menni, akkor nem fogom borítani az egész társaság terveit, hogy inkább menjünk máshova. Vagy megyek velük oda, vagy búslakodok itthon csendben :D

2016. febr. 25. 16:34
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen sokan vagytok, akkor kérd meg a barátaidat, hogy vegyenek körül, és tartsák távol a részeg idiótákat.


Amúgy ha nem akarsz senkivel ismerkedni, úgy nem sok értelmét látom a bulizásnak, de persze ez csak az egyéni véleményem, én például a barátaimmal inkább beülős helyekre szoktam menni, ahová alapvetően kulturáltabb emberek járnak.

2016. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak lányokkal mész együtt bulizni, vagy vannak fiúk is a társaságban? Vigyél magaddal egy fiú barátot és tartsd magad mellett. Persze előtte beszéld meg alaposan a helyzetet, mert ezzel akár csúnyán ki is használhatod az illetőt, meg nehogy félreértse a dolgot. A mi társaságunkban is van egy hasonló csaj, aki utálja ha odajönnek hozzá (nincs párja, de nem is akar igazán), és csak a mi közös társaságunk miatt jön el bulizni, és végig egymáson lógunk. Hátrány, hogy így a pasinak nincs túl sok esélye ismerkedni, de engem pont nem érdekel, bár nincs barátnőm, de nem ilyen helyen fogok ismerkedni, szóval engem nem zavar, én is csak azért bulizok, hogy együtt legyek a barátaimmal.
2016. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!