Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi egyebet akarhat még filmnéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egyebet akarhat még filmnézésen kívül?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy letöltött egy tök jó filmet, mit szólnék, ha holnap értem jönne, fölmennénk hozzá, filmeznénk vagy más egyebet csinálnánk.

Szerintetek mit akarhat még filmnézésen kívül? 3 hónapja vagyunk együtt, de már évek óta barátok voltunk, nekem ő az első, de még nem feküdtünk le. Barátnőm szerint most azt akarja, szerintetek?


L/19


2016. febr. 25. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintünk is. 3 hónap után már ideje.
2016. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elakarja mélyíteni a kapcsolototokat.

Ha úgy érzed készen állsz, vegyél egy szexis fehérneműt, ha nem akkor mondd meg neki, hogy te szeretnél még várni.

2016. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem betonozni akar a film után. Muszáj ennyire álnaivnak lenni?
2016. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bojler eladó!
2016. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Autósmoziban szeretne széket festeni majd filmezés után. -.-
2016. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eltölteni veled egy kellemes estét, magyarul lefeküdni veled. De szerintem ezt te is tudtad.
2016. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem dádá lesz, és film közben. :D
2016. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
sztem ejenállva hányás közben trombitálni. És a merlóz plészből eliszon melléről diskuráli
2016. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vacsi, mosás, takarítás, zoknivarrás, beszélgetés a sarokban lévő porhálóról, kártyázás, berúgás, társasozás, séta, játszótéren randalírozás, hegymászás, pancsizás, csillag számolás, festés, autószerelés, süti sütés, táncolás, madár etetés... Ez mind lehet egyéb.

Gondolom filmezni akar, esetleg egyéb kellemes elfoglaltságot kitalálni veled, persze titkon reménykedik, hátha végre összejöhetne egy kis ez az, akár az első szex.

2016. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyértelmű mit szeretne. viszont nem ártana kicsit gyakorolni a kommunikációt. pl én amikor a párommal ehhez a részhez jutottam a kapcsolatunk elején, akkor megbeszéltük, hogy ki mit gondol, kb mennyi idő után tarjta helyesnek az első együttlétet stb.. jó, lehet gáz így megbeszélni, de legalább nem ér zsákbamacska.

ha még nem akarod, akkor mondd meg neki még filmnézés előtt,hogy tisztában legyen vele. de nyilván majd a helyzet hozza. de ha nem akarod nincsen benne semmi gáz, beszéld meg vele.

bár szerintem ez furcsa,a kapcsolat első hónapjaiban nagyon erős szokott lenni a vágy a szexre:D

2016. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!